سازمان ملی زمین و مسکن نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه را برگزید

سازمان ملی زمین و مسکن با خرید با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

آتنا صاحب پناه، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: سازمان ملی زمین و مسکن از مشتریانی است که سال‌هاست از نرم‌افزارهای آموزش، پرسنلی، حضور و غیاب دستمزد حوزه منابع انسانی دیدگاه استفاده می‌کند و هم اکنون نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار از حوزه لجستیک را برای نصب در سازمان خود برگزیده است.
وی ادامه داد: از آنجا که نرم‌افزارهای حوزه لجستیک «دیدگاه»، امکان اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل گردش، موجودی و موقعیت کالا و وضعیت اموال و دارائی‌های ثابت را فراهم می‌کنند؛ با استفاده از زیرساخت سلف سرویس کاربران، کلیه پرسنل سازمان می‌توانند مواردی مانند درخواست‌های خرید، انتقال کالا از انبار، لیست اموال تخصیص‌یافته، اطلاع‌رسانی و اخذ مجوزهای امور مرتبط را از طریق میز کار الکترونیک خود مشاهده، ثبت و پیگیری کنند.
کارشناس فروش محصول چارگون یادآورشد: نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار به عنوان حلقه مرکزی حوزه لجستیک دیدگاه، وظیفه مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای در حکم مصرف را بر عهده دارد.
به گفته وی، این نرم‌افزار علاوه بر امکانات قابل انتظار به منظور مکانیزه کردن فرآیندهای کاری مرتبط با انبارداری و کنترل موجودی انبارها، قابلیت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با تجهیزات مختلف، شناسایی و گردآوری اطلاعات نظیر بارکدخوان، امکان مدیریت تردد کالا و حجم گسترده تراکنش در کنار دقت بالا را میسر می‌کند.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به سرکار خانم شهرزاد فتاحی واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , , ,