پرش به محتوای اصلی

سرپرست استقرار راهکار منابع انسانی چارگون: تمرکز بر کیفیت،تنها اولویت ماست

سرپرست استقرار راهکار منابع انسانی چارگون گفت: در استقرار پروژه‌های منابع انسانی بر کیفیت تمرکز ویژه‌ای داریم و کسب رضایت مشتری برایمان اولویت دارد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

‎شهرزاد فتاحی با اشاره به فعالیت فشرده واحد استقرار منابع انسانی در ماه‌های پایانی سال 95 تا به امروز، به روابط عمومی چارگون گفت: در این دوره زمانی چندین پروژه بزرگ ملی که فراگیری آن در سراسر کشور بود، عملیاتی کردیم.
‎وی ادامه داد: از جمله این پروژه‌ها، استقرار نرم‌افزار حقوق و دستمزد در دانشگاه علوم پزشکی تبریز و هفتاد و چهار واحد عملیاتی زیر مجموعه‌اش بود که با موفقیت به پایان رسید.
‎به گفته فتاحی، در حال حاضر همه واحدهای عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بهره‌گیری از مجموعه دیدگاه عملیات پرداخت خود را انجام می‌دهند.
‎وی خاطرنشان کرد: دستاورد بزرگ و خاص دیگر برای چارگون، پروژه شیفت‌های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایران بود که خوشبختانه توانستیم با همراهی سایر همکاران و برگزاری چندین کارگاه آموزشی در چند بیمارستان، پروژه را آغاز کنیم.
‎سرپرست استقرار راهکار منابع انسانی چارگون همچنین به استقرار نرم‌افزارهای منابع انسانی در سازمان برنامه و بودجه کل کشور اشاره کرد و افزود: این پروژه، سال گذشته شروع شد و تا به امروز توانستیم چندین زیرسیستم‌ را در این سازمان عملیاتی کنیم.
‎به گفته وی، تاکنون استقرار نرم‌افزار پرسنلی، حقوق و دستمزد و حضور و غیاب دراین سازمان و ادارات استانی آن نصب و راه‌اندازی و عملیاتی شده‌اند.
‎فتاحی راه‌اندازی نرم‌‌افزارهای پرسنلی و تشکیلات در شرکت فرودگاه‌های کشور و دانشگاه محقق اردبیلی را از دیگر پروژه‌های مهم چارگون معرفی کرد و گفت: در حال حاضر نیز استقرار دو پروژه بزرگ پیام نور و تامین اجتماعی را در دستور کار داریم.
‎سرپرست استقرار راهکار منابع انسانی چارگون یادآورشد: کار واحد استقرار با همه بخش‌ها به ویژه با دفتر مدیریت پروژه ارتباط مستقیم دارد که خوشبختانه با تشکیل جلسات کنترل پروژه داخلی توانسته‌ایم به همکاری متقابل و موثری در بررسی دقیق پروژه‌ها و چگونگی پیاده‌سازی آنها دست پیدا کنیم.
وی ادامه داد: تغییر سبک ارائه خدمات استقرار منابع انسانی با تشکیل جلسات کنترل پروژه داخلی و در محل سازمان مشتری به آسیب‌شناسی موانع و کنترل چکونگی روند پیشرفت پروژه منجر شده و برای چارگون دستاوردهای بزرگی در ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان به همراه داشته است.
‎وی تاکید کرد:‌ با برگزاری این جلسات و ارائه گزارش‌های تکمیلی به سازمان مشتری نشان می‌دهیم که در کسب هرچه بیشتر رضایت آنها و دستیبابی به بهترین کیفیت در استقرار پروژه‌ها از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.