پرش به محتوای اصلی

استقرار سیستم‌های اتوماسیون اداری و منابع انسانی دیدگاه در 10 سازمان کاربر

اختتام پروژهای تیم فنی چارگون در تیرماه

تیم فنی شرکت چارگون استقرار سیستم‌های اتوماسیون اداری و منابع انسانی دیدگاه را در 10 سازمان کاربر به پایان رسانده است.

به گزارش روابط عمومی چارگون نرم‌افزار مکاتبات از سیستم‌های اتوماسیون اداری بیشترین فراوانی را برای نصب و استقرار در سازمان‌های مشتری داشته است. تیم فنی چارگون نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را در دانشگاه‌های امیرکبیر و تربیت مدرس و شرکت‌های مهندسین جاماب و غدیرعملیاتی کرده است. این تیم همچنین نرم‌افزار مکاتبات و دیدگاه همراه را در بیمارستان بین‌المللی ولیعصر(عج) تبریز و سازمان اورژانس کشور مستقر کرده است.

•  اتوماسیون اداری سیستم‌های دیدگاه

شرکت چارگون به مفهوم اتوماسیون اداری در سیستم‌های دیدگاه از زاویه جدیدی توجه کرده است. نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری پوشش مکانیزه مکاتبات اداری و آرشیو مستندات و اسناد سازمان را برعهده دارد. افزایش بهره‌وری،‌ صرفه‌جویی در هزینه‌های مالی و انسانی و ایجاد نشاط و پویایی سازمانی نیز از دیگر مزیت‌های این سیستم‌هاست.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

• نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه

بنابر گزارش تیم فنی چارگون استقرار نرم‌افزار از نرم‌افزارهای منابع انسانی اداره‌کل ورزش سمنان به سیستم ارزیابی عملکرد مجهز شده است.
موسسه عالی آموزش بانکداری ایران به نرم‌افزار حضور و غیاب مجهز شده‌است. سیستم آموزش دیدگاه نیز نرم‌افزار دیگری از مدیریت منابع انسانی‌‌ست که در شرکت گروه رایانه تدبیر پرداز عملیاتی شده است. تیم فنی چارگون همچنین در دانشگاه قم نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، وام و بیمه مکمل دیدگاه را مستقر کرده است.

• خدمات مکانیزه در خدمت بهره‌وری سازمان

شرکت چارگون با شناخت بازار و نیازهای خاص سازمان‌های ایرانی به تحلیل و طراحی سیستم‌های یکپارچه منابع انسانی پرداخته‌است. سیستم مدیریت منابع انسانی دیدگاه ضمن مکانیزه‌ کردن کلیه فرآیندهای مدیریت منابع انسانی از اتلاف منابع در سازمان‌ها جلوگیری می‌کنند.
افزایش کارآیی یکی از بزرگترین چالش‌هایی است که سازمان‌ها با آن مواجه هستند. با توجه به شتاب گرفتن روند تغییرات محیطی و درون سازمانی،تطبیق به موقع منابع انسانی هدف بزرگ مدیران است. رسالت مدیریت منابع انسانی، کمک به عملکرد بهتر و افزایش تولید برای تحقق اهداف و راهبردهای استراتژیک سازمان است.
گفتنی است مدیریت این پروژه‌ها را سرکار خانم شراره رضائیه و آقایان حامد دولت آبادی و علی قاسم‌پور بر عهده داشته‌اند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.