پرش به محتوای اصلی

مدیر منابع انسانی شرکت سپهر نت ایرانیان تاکید کرد: پایبندی محصولات دیدگاه به اصول مکانیزاسیون

مدیر منابع انسانی شرکت سپهر نت ایرانیان گفت: بستر منعطف و یکپارچه در کنار قابلیت ارتقا، بهبود و توسعه نرم‌افزارها از ویژگی‌های سبد محصولات دیدگاه است.
نسرین صادقی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: شناخت قبلی از شرکت چارگون در کنار بررسی‌ دقیق محصولات موجود بازار ما را در استفاده از نرم‌افزارهای دیدگاه مصمم کرد.
وی با بیان اینکه بستر ارتباطی یکپارچه نرم‌افزارهای دیدگاه، ارزش افزوده‌ای ویژه به ساختارهای اداری اعطا می‌کند، افزود: همکاری ما با چارگون به حداقل 4 سال قبل باز می‌گردد که از آن روز تا کنون در شکل‌های مختلف و با نصب نرم‌افزارهای متعدد دیدگاه ادامه یافته است.
به گفته وی در حال حاضر نرم‌افزارهای مکاتبات5 از راهکار اتوماسیون اداری، نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب، تشکیلات سازمانی و حقوق و دستمزد از راهکار مدیریت منابع انسانی و نرم‌افزارهای قراردادها حسابداری مالی از راهکار مالی دیدگاه به همراه سرویس‌های ارسال و دریافت ایمیل، فکس‌،ECE و Link  در شرکت سپهر نت ایرانیان نصب و راه‌اندازی شده‌اند.
مدیر منابع انسانی شرکت سپهر نت ایرانیان خاطرنشان کرد: بکارگیری نرم‌افزارهای پرسنلی و حقوق و دستمزد دیدگاه با وجود ارتباط پیوسته و یکپارچه‌ای که دارند ابزاری مفید و کارآمد برای ساماندهی امور پرسنل و صدور احکام حقوقی آنها شده است.
صادقی با اشاره به ویژگی‌های مکانیزاسیون منابع انسانی در سارختارهای اداری یادآور شد: بکارگیری نرم‌افزارهای سازمانی در حوزه مدیریت منابع انسانی ضمن ساماندهی کلیه فرآیندهای اداری پرسنل از اتلاف منابع، جلوگیری می‌کند و به افزایش‌ بهره‌وری منجر می‌شود که خوشبختانه در شرکت سپهر نت ایرانیان پس از نصب نرم‌افزارها با ایجاد نظم سازمانی اداری و پرسنلی، سهولت در برنامه‌ریزی و اجرای موثر اهداف و راهبردها، به نتیجه مطلوب دست یافته‌ایم.
مدیر منابع انسانی شرکت سپهر نت ایرانیان خاطرنشان کرد:‌ اصل مهم در مکانیزاسیون ساختار اداری ایجاد یکپارچگی، ارتباط منظم و انسجام داخلی بین نرم‌افزارها و خودکار کردن فرآیندهای زمان‌بر و انرژی بر است که محصولات دیدگاه از نظر پوشش‌دهی نیازهای این حوزه‌ها عملکرد مطلوبی داشته ست.
به گفته وی، محصولات دیدگاه در برخی از حوزه‌های نرم‌افزاری به ویژه در حوزه منابع انسانی از سایر رقبای خود متمایز عمل کرده و بر اصول مکانیزاسیون تمرکز ویژه دارند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.