پرش به محتوای اصلی

قابلیت‌های سینک سرور دیدگاه در ارائه گزارش‌های تکمیلی با نمودارهای گرافیکی

علیرضا-یادگاری

علیرضا یادگاری- مدیر پروژه محصول چارگون از قابلیت‌های سینک سرور دیدگاه در ارائه گزارش‌های تکمیلی با نمودارهای گرافیکی خبر داد.

علیرضا یادگاری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون خاطرنشان کرد: از شهریور سال گذشته و در ادامه طرح‌های توسعه سینک سرور دیدگاه توانستیم با تغییرات و افزایش قابلیت‌ها، ‌این محصول را به ابزاری کارآمدتر و موثرتر در تبادل اطلاعات سازمان‌های مشتری تبدیل کنیم.

قابلیت‌های سینک سرور دیدگاه

وی اضافه کرد: این محصول با کمترین ضریب ریسک‌پذیری وارد بازار شده و در نسخه جدید دارای لاگ‌های متعددی است‌ که گزارشات نموداری مختلفی از نحوه ارسال و دریافت مکتوبات شامل نامه‌ها و پیش‌نویس‌ها را به کارفرما ارائه می‌کند.

به گفته وی، با قابلیت‌‌های جدید سینک سرور، امکان اطلاع‌رسانی درباره اطلاعات خراب،‌ علل خرابی،‌ مسیری که دیتا آن را پیموده و مرحله‌ای که نامه در آن مسکوت مانده است، وجود دارد.

یادگاری افزود: توسعه سینک سرور دیدگاه به ارائه گزارش‌های بیشتری به مدیران و کارشناسان منجر شده ، مثلا یکی از گزارش‌ها این است که آیا دیتای خراب دارید یا نه؟ چرا یک نامه در مکان و زمان مقرر سینک نشده است؟ چه نامه‌هایی را و چندبار سینک کرد‌ه‌ایم، هر کدام از نامه‌ها در چه مرحله‌ای‌ است، چه چیزی در بسته‌هایی که رد و بدل می‌شوند وجود دارد؟ چگونه می‌شود آنها را باز کرد و جزییاتی دیگر از این دست که به کاربر نهایی بیشترین کمک را خواهد کرد.

وی یادآور شد: در فاز اول پروژه فقط روی نامه‌ها متمرکز بودیم؛ اما در فازهای بعدی توسعه بر روی کل اطلاعات و موجودیت‌هایی که روی سینک جابجا می‌کنیم، تمرکز کرده‌ایم.

یادگاری به پیاده‌سازی قابلیت‌های جدید سینک سرور در وزارت ورزش اشاره کرد و گفت: ابتدا دیتا را روی سرور تست کردیم، وقتی از موفقیت و صحت آنها مطمئن شدیم، وزارت ورزش و جوانان را به عنوان اولین مشتری برای به روزرسانی‌های تازه انتخاب کردیم و تصمیم گرفتیم کلیه قابلیت‌های جدید را بر روی سرورهای آن پیاده‌سازی‌ کنیم.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

وی گفت: از زمانی که سیستم پیاده‌سازی شده تا به حال مشکلی از لحاظ سرویس وجود نداشته است. قابلیت‌های جدید سینک سرور و آپدیت آن در جلسه‌ای با حضور سرپرست و کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات این وزارتخانه، به وزارت ورزش و جوانان ارائه شد و ضمن ارائه توضیحات تکمیلی نظرات این دوستان را هم ثبت کردیم .

مدیر پروژه محصول در تیم تولید نرم‌افزار چارگون درباره مزیت‌ها و قابلیت‌های سینک سرور دیدگاه خاطرنشان کرد: اولین مزیت این است که اطلاعات خراب را شناسایی و کنترل می‌کنیم. یعنی دیتاهای خراب را تشخیص میدهیم و جزییات مشکل اصلی را برای کاربر توضیح می‌دهیم.

وی ادامه داد: تشریح مراحلی که یک نامه از نقطه A تا نقطه B طی می‌کند که عموما 8 مرحله را شامل می‌شود، مزیت و قابلیت جدید در سینک سرور دیدگاه است. هم اکنون نشان می‌دهیم که هر نامه در چه مرحله‌ای است؛ ضمن اینکه جزییات تک‌تک اطلاعات و موجودیت‌های سرورها اعم از حجم، نرم‌افزار مقصد، جزییات محتوای نامه‌ها شامل پیش‌نویس‌ها، ‌بایگانی‌ها و … نیز نمایش داده می‌شود.

یادگاری خاطرنشان کرد: مزیت دیگر سینک سرور دیدگاه، کنترل دو مرحله‌ای دیتا از مبدا و در مقصد است که از ورود اطلاعات آسیب‌دیده و خراب به طور کامل جلوگیری می‌کند.

به گفته وی، توسعه سینک سرور دیدگاه پس از وزارت ورزش و جوانان در شرکت تهیه مواد معدنی با 11 سرور، استانداری با 18 سرور، دانشگاه جندی‌شاپور و سایر سازمان‌های مشتری انجام خواهد شد.

مدیر پروژه محصول چارگون درباره ادامه فرآیند توسعه و بهبود در سینک سرور دیدگاه گفت: مجهز شدن آن به ابزاری برای ویرایش اتوماتیک اطلاعات،‌ امکان ویرایش دستی آنها و همچنین تمرکز ویژه بر پرفورمنس محصول از محورهای اصلی بهبود و توسعه سینک سرور خواهد بود که به طور جدی در دستور کار است.

 

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.