پرش به محتوای اصلی

مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه؛ انتخاب مدیران شرکت انرژی‌سازان تکین

مدیران شرکت انرژی‌سازان تکین نرم‌افزارهای BPMS و مکاتبات 5 را از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برای نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی برگزیدند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت انرژی‌سازان تکین با اتخاذ رویکرد مدیریتی نوین  و ایجاد بستری روان و هم‌سو برای فعالیت‌ها و امور جاری شرکت خود، نرم‌افزار BPMS5 را برگزیده است.
مهمترین ارزش افزوده نرم‌افزار5 BPMS مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه برای شرکت انرژی‌سازان تکین، ایجاد یک فرآیند کسب و کار شبکه‌ای و بهم پیوسته‌ از فعالیت‌های این شرکت است که مدیران ارشد را در رسیدن به اهداف استراتژیک شرکت یاری می‌کند.
نرم‌افزار BPMS  از طریق یکپارچگی با سایر بخش‌های مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه این شرکت را برای طراحی فرم‌ها و فرآیندهای خاص منظوره در قالب‌ راهکارهای مختلف توانمند می‌کند و  قابلیت‌های زیادی را در اختیار کاربران نهایی قرار می‌دهد.
شرکت انرژی‌سازان تکین همچنین نرم‌افزار مکاتبات5 را از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برگزیده است تا در ایجاد ساختار اداری و مکاتباتی خود تحولی چشمگیر ایجاد کند.
شرکت چارگون، نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه را با توسعه‌یافتگی و بهبود بیشتری نسبت به نسل قبل این نرم‌افزار به سازمان‌های مشتری ارائه می‌کند.
این نرم‌افزار با طراحی یکپارچگی و پشتیبانی فرآیندهای اداری و مکاتباتی مختلف از جمله نامه اداری، فکس نامه، پست الکترونیک، پیش‌نویس، تعریف گردش کار و … زیرساختی قوی و کامل برای رفع کلیه نیازهای شرکت انرژی سازان تکین را فراهم می‌کند. نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات ۵ از راهکار اتوماسیون اداری مجموعه دیدگاه با امکانات و قابلیت‌های متعدد، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به اطلاعات و انجام روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان را ممکن می‌‌کند.
از جدیدترین قابلیت‌های نرم‌افزار مکاتبات5 علاوه بر مکانیزه شدن فرآیندهای اداری و پاسخ‌گویی سریع به مخاطبین می‌توان به حذف کاغذ از ساختار اداری، استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)،عدم نیاز به آپدیت office، امکان گفت‌و‌گو chat وcollaboration ،Drag and drop و افزایش قابلیت‌های کار با کیبورد و … اشاره کرد.
لازم به ذکر است که مدیریت این پروژه از سوی چارگون به  سرکار خانم شراره رضائیه واگذار شده است.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.