پرش به محتوای اصلی

مسئول آمار و انفورماتیک دانشگاه جندی‌شاپور: ‌پروژه هوشمندسازی حوزه بهداشت و درمان، دستاورد بزرگی برای چارگون است

مسئول آمار و انفورماتیک معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی جندی شاپور گفت‌: ارتقای سطح بهره‌برداری از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در این دانشگاه به طورجدی در دستور کار قرار گرفته است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

امیر روانفر در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون خاطرنشان کرد: با ابتکار چارگون و حضور مسئولین حساب در سازمان‌‌های مشتری برای ارزیابی وضعیت سیستم‌ها خوشبختانه دانشگاه جندی شاپور هم در این فهرست قرار گرفت و مسئولین حساب چارگون در دانشگاه حاضر شدند.
وی به بررسی روال‌ها و کارکرد دیدگاه در بازدید مسئولین حساب چارگون اشاره کرد و گفت: در این ارزیابی‌ها حدود 14 مورد سرفصل برای رسیدگی به وضعیت مجموعه دیدگاه تنظیم شد که چند مورد آن در همان جلسه برطرف شد و مابقی نیز در دستور کار قرار گرفته است.
مسئول آمار و انفورماتیک معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی جندی شاپور یادآورشد: مجموعه دیدگاه از سال 88 در این دانشگاه بهره‌برداری می‌شود.
روانفر اضافه کرد:‌ فرآیندهای بهره‌برداری در سیستم‌های دانشگاه از طرف کاربران قدیمی است و نیازمند آموزش آنها برای افزایش بهره‌‌وری از قابلیت‌های دیدگاه در این حوزه است؛ بنابراین ما از چارگون سرویس ویژه می‌خواهیم.
وی ادامه داد: معتقدم سرمایه‌گذاری چارگون بر روی موضوع آموزش به ویژه از طریق شیوه‌های پیشرفته،‌ دانشگاه جندی‌شاپور و سایر سازمان‌های مشتری شرکت را در بهبود روش‌ها برای ارتقای سیستم‌های دیدگاه، یاری می‌کند.
روانفر همچنین به اجرای پروژه هوشمندسازی سیستم منابع انسانی در این دانشگاه اشاره کرد و آن را دستاوردی بزرگ دانست.
مسئول آمار و انفورماتیک معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی جندی شاپور گفت: در این پروژه آنچه که مد نظر دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت بهداشت و درمان است به خوبی پیاده‌سازی می‌شود.
وی ادامه داد: معتقدیم با وجودیکه خروجی نهایی از این سیستم‌ها همان چیزی است که مورد نظر ما در پروژه هوشمند‌سازی بوده است؛ اما می‌توان این فرآیند را به‌گونه‌ای اجرا کرد که همه کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و نیاز جدی به دانش آی‌تی نداشته باشند.
به گفته روانفر، هوشمندسازی سیستم منابع انسانی وزارت بهداشت و دانشگا‌ه‌های علوم پزشکی باید به راحت‌ترین و کاربردی‌ترین روش انجام شود تا همه کاربران در همه سطوح بتوانند از آن بهره ببرند.
وی یادآور شد: با اجرای فرآیند هوشمندسازی، ضمن اطمینان از صحت اطلاعات و داده‌ها و بهینه سازی فرآیندهای منابع انسانی، محاسبات به درستی و با کیفیت انجام می‌شوند و امکان دریافت دقیق‌‌ترین گزارش‌های کاربردی برای اتخاذ تصمیمات مدیریتی در آینده فراهم است.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.