پرش به محتوای اصلی

تغییر نسل نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در دانشگاه سراسری قم

دانشگاه قم

کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون از جایگزینی نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه و تغییر مکانیزاسیون اداری دانشگاه سراسری قم خبر داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

امیر حسن‌زاده- در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: دانشگاه قم که از سال 1390 تا کنون حدود 400 هزار نامه در نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه 4 به ثبت رسانده برای بهره‌مندی از مزیت‌های نسل جدید دیدگاه و اصلاح روال‌های اداری، مکاتبات 5 را جایگزین نسخه قبلی آن کرد.
وی تاکید کرد: با حضور کارشناسان چارگون و پس از برگزاری کلاس‌های آموزش عمومی و معرفی امکانات نسل جدید  مکاتبات 5، فاز عملیاتی‌سازی نرم‌افزار برای مسئولین ثبت، کارشناسان و کاربران امور اداری دانشگاه، انجام شد و قابلیت‌های جدید نرم‌افزار مانند جستجو در پوشه جاری، طبقه‌بندی رنگی مکتوبات و … مورد توجه آنها قرار گرفت.
به گفته حسن زاده، در جریان برگزاری کلاس آموزشی نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه در دانشگاه قم، جناب آقای دکتر دیرباز -ریاست این دانشگاه ضمن تمجید از تغییرات صورت گرفته در نسخه جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، نحوه ارائه خدمات چارگون و استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزارها را بسیار رضایت بخش و کارآمد توصیف کرد.
وی یادآور شد: جناب آقای مهندس اشعری- مسئول سامانه‌های اطلاعاتی دانشگاه قم نیز ضمن اظهار امیدواری از تغییر روال‌های مکاتباتی با بهره‌گیری از قابلیت‌های نرم‌افزا مکاتبات 5 دیدگاه، تداوم بررسی‌ها و ممیزی‌های نرم‌افزارهای دیدگاه در این مجموعه را خواستار شد.
کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون تصریح کرد: پس از جایگزینی نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، توسعه قابلیت‌ها و کارایی این نرم‌افزار و همچنین سرعت و دقت بیشتر آن به شدت مورد توجه کاربران دانشگاه قرار گرفت.
وی افزود:‌ از نظر کاربران دانشگاه قم، قابلیت پوشش نرم‌افزار با انواع مرورگرها و عدم وابستگی به مرورگر‌IE، امکان استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری با باز کردن چندین پنجره و همچنین امکان ارتباط و تعامل با سایر کاربران با یکدیگر، تحولی بزرگی در توسعه و بهبود نرم‌افزار مکاتبات مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به شمار می‌آید.
گفتنی است؛ در دانشگاه قم  علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات، نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد از راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه نیز عملیاتی شده‌اند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.