شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون نرم‌افزار مکاتبات‌5 از حوزه اتوماسیون اداری نخستین انتخاب مدیران شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر بوده‌اند.
مدیران این شرکت در نظر دارند تا با بهره‌گیری از مزیت‌های نرم‌افزارهای دیدگاه، ساختار سازمانی خود را پویا و روان کنند.
پیگیری فرآیندهای مرتبط با مکاتبات اداری معمولا بخش عمده‌ای از فعالیت‌های روزانه در سازمان‌ها و شرکت‌هاست که با نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات با تحولی چشمگیر در تسریع عملکرد سازمانی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها همراه بوده است.
نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه از اولین نرم‌افزارهای توسعه داده شده در شرکت چارگون است که پس از سال‌ها تجربه استفاده توسط بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری از کامل‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارهای دیدگاه به‌شمار می‌آید.
نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات ۵ مجموعه دیدگاه با امکانات و قابلیت‌های متعدد، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به اطلاعات و انجام روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان را ممکن می‌‌کند.
حذف کاغذ، مکاتبات مکانیزه، امکان پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد را از ارزش افزوده‌‌های قابل توجه در سازمان‌های مشتری پس از نصب و استقرار نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه می‌توان برشمرد.
از دستاوردهای مهم این نرم‌افزار در سازمان‌های مشتری می‌توان به مکانیزه شدن فرآیندهای اداری و پاسخ‌گویی سریع به مخاطبین اشاره کرد که با طراحی یکپارچه و پشتیبانی از عملیات مختلف سازمانی مانند نامه‌های اداری، فرم‌های پویا، فکس نامه، پست الکترونیک و … امکان‌پذیر شده است.
قابلیت استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، عدم نیاز به آپدیت office، فضای تعاملی و گفت‌و‌گو chat و collaboration ،Drag and drop، افزایش قابلیت کار با کیبورد، ویرایش موجودیت‌های متنی، کارآمدی و تاثیرگذاری نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه ۵ در ساختار‌های اداری را افزایش داده‌ است.
گفتنی است؛ از سوی چارگون سرکار خانم شراره رضائیه مدیریت این پروژه را برعهده دارد.

اشتراک گذاری :