برگزاری 8 بازی با رکوردشکنی بیشترین تعداد گل‌های زده شده؛دستاورد نخستین روز مسابقات جام فوتسال چارگون

دومین دوره مسابقات فوتسال جام چارگون در روز نخست خود با برگزاری 8 بازی پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی چارگون ، بازی افتتاحیه این دور از مسابقات بین تیم‌های چارگون و نیروگاه دماوند انجام شد که در پایان، تیم نیروگاه دماوند با نتیجه ۳ بر۱ موفق به پیروزی در این دیدار شد.
دومین بازی را دو تیم سازمان میراث فرهنگی و نظام صنفی رایانه‌ای برگزار کردند که این دیدار با نتیجه ۷ بر ۱ به نفع تیم فوتسال نظام صنفی رایانه‌ای پایان یافت.
در بازی سوم، تیمهای پین‌تاپین و سفیر آبی آرام، به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه پرگل ۱۴ بر ۱ به نفع سفیر آبی آرام، پایان یافت.
تیم‌های فوتسال توسعه نگین مکران و گروه دارویی شفایاب، چهارمین بازی روز نخست مسابقات فوتسال جام چارگون را برگزار کردند که این بازی با نتیجه ۷ بر۰ به نفع گروه دارویی شفایاب پایان یافت.
بازی تیم‌های یگانه سفره سلامت و طلوع بی‌نام و نشان‌ها با نتیجه ۱۶ بر۰ به نفع یگانه سفره سلامت پایان یافت تا رکورد بیشترین گل‌های زده شده در این دور مسابقات به نام این تیم به ثبت برسد.

بازی ششم دومین دوره مسابقات فوتسال جام چارگون در روز نخست بین استقلال و طب مفید نیکان برگزارشد که تیم استقلال با نتیجه ۱۰ بر ۱ برنده مسابقه بود. نتیجه تیم‌های فولمن و رایتک پویا به دلیل تاخیر تیم رایتک پویا ۳ بر۰ به نفع تیم فولمن اعلام شد.
آخرین مسابقه فوتسال روز نخست مسابقات فوتسال جام چارگون را تیمهای پرسپولیس و بتیس برگزار کردند که این دیدار در رقابتی تنگاتنگ با نتیجه ۵ بر ۴ به نفع پرسپولیس خاتمه یافت.
به گزارش روابط عمومی چارگون دور دوم مرحله گروهی مسابقات فوتسال چارگون روزهای پنچ‌شنبه هفتم و جمعه هشتم اردیبهشت‌ماه پیگیری خواهد شد. جدول زمان برگزاری مسابقات به شرح زیر است:

جدول امتیازبندی تیم‌های شرکت‌کننده در دومین دوره جام فوتسال چارگون نیز به این شرح است:

برچسب ها: ,