نرم‌افزارهای مختلف اتوماسیون اداری دیدگاه برای ایجاد تحول در ساختار سازمانی و مکتوبات اداری به 9 سازمان مشتری چارگون عرضه شد .

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
اتوماسیون اداری دیدگاه
اتوماسیون اداری دیدگاه

به گزارش روابط عمومی چارگون، با فروش لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای مکاتبات 5، دیدگاه همراه، فکس، Link و ECE کارگزاری آرمون بورس و شرکت‌های داتام، شرکت کیمیا پترو گاز ایلیا، شرکت دوران الکتریک، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و گروه احیاء در جمع بهره‌برداران نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه قرار گرفتند.
از آنجا که شرکت چارگون، همواره پوشش همه جانبه نیازهای کاربران اتوماسیون اداری را به عنوان اصلی‌ترین و محوری‌ترین هدف خود در مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، مورد توجه قرار داده است؛‌ توسعه ضریب نفوذ این نرم‌افزارها در انواع کسب و کارهای ایرانی را با اولویت‌ و تمرکز بر بازارهای جدید و متنوع پیگیری می‌کند.
نسل جدید نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در کسب وکارهای مختلف علاوه بر حذف کاغذ از ساختار اداری و مکانیزه کردن مکاتبات، پیگیری نامه‌ها ، آرشیو و مدیریت اسناد را نیز به مدیران و کاربران اعطاء می‌کند.
این نرم‌افزار با قابلیت‌هایی مانند استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، عدم نیاز به آپدیت office، وجود امکانات تعاملی و گفت‌و‌گو chat ,collaboration ،Drag and drop  سرعت و دقت بیشتر در انجام کارها را  به کاربران می‌دهد.
بنابراین گزارش، شبکه بهداشت و درمان ماهشهر با اپلیکیشن مکاتبات و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با نرم‌افزار پیشخوان همراه از دیگر سازمان‌هایی هستند به نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه تجهیز شده‌اند.
دیدگاه همراه، پلتفرم همراه محصولات نرم‌افزاری شرکت چارگون شامل موبایل، تبلت و … است که گزیده‌ای از عملیات‌های پُرکاربرد برخی از نرم‌افزارهای دیدگاه را دارا هستند. اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه، پوشش برخی از عملیات‌‌های نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را بر روی موبایل در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این اپلیکیشن با قابلیت‌هایی مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها و تبدیل آنها به نامه و همچنین دریافت پیام‌ها و ارجاع آنها، لزوم حضور مدیران در سازمان‌های مشتری را مرتفع و زمینه انجام عملیات روزانه در هر مکان و زمان را برای آنها فراهم می‌کند.
اپلیکیشن پیشخوان دیدگاه همراه نیز پرکاربردترین عملیات‌های پیشخوان تحت وب دیدگاه را بر روی موبایل در اختیار کاربر می‌گذارد. کاربران این اپلیکیشن، امکان مشاهده، درخواست یا تایید مرخصی‌ها، ماموریت‌ها و همچنین گزارشات شخصی و قسمت کاری را در اختیار دارند.
گفتنی است مدیریت این پروژه‌ها را خانم‌ها ‌مهسا اشرفی و شراره رضائیه در کنار آقایان علی قاسم‌پور و مهدی راد برعهده خواهند داشت.

اشتراک گذاری :