سرپرست حقوق و دستمزد شرکت امداد خودرو سایپا گفت: جایگزینی نرم‌افزارهای جامع دیدگاه با سیستم‌های ناکارآمد قبلی، تحول اداری و ساختاری بزرگی را در شرکت رقم زد.

 

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

عبدالله خواجوی در گفت‌و‌گو با روابط عمومی چارگون، یکپارچگی و بستر منعطف و قابل سفارشی ‌سازی را مزیت مهم نرم‌افزارهای جامع دیدگاه دانست.
وی افزود: سیستم مکانیزاسیون اداری قبلی در شرکت سایپا از کارآمدی مناسب برخوردار نبود به همین دلیل نسبت به تغییر سیستم‌ها  تصمیم گرفتیم که نهایتا با بررسی محصولات موجود در بازار، نرم‌افزارهای جامع دیدگاه را جایگزین سیستم‌های ناکارآمد قبلی کردیم.
سرپرست حقوق و دستمزد شرکت امداد خودرو سایپا خاطرنشان کرد: یکپارچگی و هماهنگی سیستم‌ها با یکدیگر مهمترین معیار ما برای انتخاب و جایگزینی سیستم‌ها بود که خوشبختانه نرم‌افزارهای دیدگاه از این ویژگی برخوردار بودند.
خواجوی با اشاره به استقرار نرم‌افزارهای جامع دیدگاه در راهکارهای مالی، اتوماسیون اداری، منابع انسانی، لجستیک و مدیریت فرآیندها گفت: گستردگی ارتباط سیستم‌های چارگون با یکدیگر و پشتیبانی متعهدانه و پیگیرانه، رمز موفقیت و کارآمدی این شرکت است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر  250 کاربر مکاتباتی در شرکت امداد خودرو سایپا از اتوماسیون اداری دیدگاه برای انجام امور مکاتباتی شرکت بهره می‌برند.
به گفته وی، نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه نیز به بیش از 300 نفر از کارکنان این شرکت خدمات ارائه می‌کنند.

نرم_افزارهای جامع دیدگاه را جایگزین سیستم_ ناکارآمد قبلی کرده_ایم
نرم_افزارهای جامع دیدگاه را جایگزین سیستم_ ناکارآمد قبلی کرده_ایم

سرپرست حقوق و دستمزد شرکت امداد خودرو سایپا با اشاره به کاربری، کارها و جلسات از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه نیز در این شرکت تصریح کرد: تحول واقعی ساختاری و اداری، ارزش افزوده نرم‌افزارهای جامع دیدگاه در شرکت امداد خودرو سایپا بوده است.
وی پشتیبانی چارگون به ویژه در حوزه منابع انسانی را فعال و پویا توصیف کرد و گفت: پشتیبانی نرم‌افزارها دارای نقاط ضعف و قوت است به طور مثال در پشتیبانی حقوق و دستمزد، پشتبانی از درخواست‌ها و رفع نیازهای مشتری بسیار خوب و به موقع صورت می‌گیرد؛ اما در برخی حوزه‌های دیگر، نیازمند مساعدت بیشتر همکاران چارگون هستیم.
گفتنی است؛ شرکت امداد خودرو سایپا در حال حاضر در راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه به سیستم‌های وام، حضورو غیاب، حقوق و دستمزد، تشکیلات سازمانی، پرسنلی، بیمه مکمل، ارزیابی عملکرد و  آموزش مجهز است.
در این شرکت همچنین نرم‌افزارهای حسابداری مالی، خزانه‌داری، بودجه و اعتبارات از راهکار مالی و خرید و تدارکات، انبار و حسابداری انبار و نرم‌افزار مدیریت اموال و دارایی‌های ثابت از راهکار لجستیک عملیاتی شده‌اند.
نرم‌افزار BPMS از راهکار مدیریت فرآیندها و اپلیکیشن‌های جمع‌دار و  مکاتبات دیدگاه همراه نیز دیگر محصولات استقرار یافته در شرکت امداد خودرو سایپا هستند.

اشتراک گذاری :