شرکت امداد خودرو سایپا با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی دیدگاه، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

میلاد پاکنژاد، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: شرکت امداد خودرو سایپا با خرید نرم‌افزار بیمه و بهداشت، مجموعه نرم‌افزارهای حوزه مدیریت منابع انسانی دیدگاه را در ساختار سازمانی خود تکمیل کرد‌.
وی با بیان اینکه شرکت امداد خودرو سایپا پیش از این نیز نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری، لجستیک، حسابداری، دیدگاه همراه را از چارگون خریداری کرده است افزود: ساختار بزرگ و تعداد کارکنان شرکت امداد خودروسایپا، وجود ساختار اداری با گردش آسان و سریع اطلاعات را ضروری می‌کند.
کارشناس فروش محصول چارگون خاطرنشان کرد: به دلیل تجربه موفق نرم‌افزارهای چارگون در حوزه‌های مختلف، شرکت امداد خودرو، مدیران این شرکت در تلاشند تا ساختارسازمانی خود را با تکمیل کردن نرم‌افزارهای دیدگاه، توسعه دهند.
به گفته وی، شرکت امداد خودرو سایپا تا کنون از نرم‌افزارهای مکاتبات، تقویم جلسات و کارها، حسابداری مالی، اموال و دارایی ثابت، حسابداری انبار، خرید و تدارکات، بودجه و اعتبارات، ارزیابی عملکرد، پرسنلی، حضور و غیاب، تشکیلات سازمانی، حقوق و دستمزد، رفاه و وام بهره برده است.
گفتنی است مدیریت اجرای این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مسعود عنوانی واگذار شده است.
شرکت امداد خودرو سایپا (سهامی خاص) بعنوان حلقه تکمیلی در شبکه خدمات پس از فروش گروه خودرو سازی سایپا با هدف پاسخ به نیاز امدادرسانی خودروهای گروه سایپا در سطح جامعه شکل گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این شرکت می‌توانید به آدرس https://www.emdadkhodrosaipa.com مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :