شرکت اسپکتروم فرآیند با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری و دیدگاه همراه در جمع مشتریان چارگون قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

ندا حبیبی- کارشناس فروش محصول چارگون با اشاره به استقبال این شرکت از نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه خاطرنشان کرد: شرکت اسپکتروم فرآیند همچنین دیدگاه همراه و سرویس ارسال و دریافت ایمیل و فکس از حوزه زیرساخت را نیز از چارگون خریداری کرده است.
وی با اشاره به امکانات نرم‌افزار مکاتبات مجموعه دیدگاه یادآورشد: با این امکانات، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به اطلاعات و انجام روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان، ممکن می‌شود.
کارشناس فروش محصول چارگون، مکانیزه شدن فرآیندهای اداری و پاسخ‌گویی سریع به مخاطبین را از مهمترین دستاوردهای نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه معرفی کرد و افزود: طراحی یکپارچه، پشتیبانی از عملیات و مستندات مختلف سازمانی شامل نامه‌های اداری، فرم‌های پویا، فکس نامه، پست الکترونیک، پیش‌نویس و تعاملات شخصی و همچنین امکان تعریف گردش کار، نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه را به ابزاری قوی برای ایجاد تحول در ساختارهای اداری تبدیل کرده است.
حبیبی همچنین به استقبال مدیران شرکت اسپکتروم فرآیند از دیدگاه همراه اشاره کرد و افزود: ویژگی بارز دیدگاه همراه، عدم وابستگی زمانی و مکانی دسترسی اطلاعات است.
به گفته وی، دیدگاه همراه نسخه‌ای است از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه جهت استفاده در تلفن همراه و تبلت، که در گام اول با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید، برای این بستر طراحی شد و در مراحل بعدی نسخه iOS آن نیز برای استفاده از طریق محصولات شرکت Apple بر روی App Store قرار گرفت.
کارشناس فروش محصول چارگون،‌ رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه همچون دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، فرم‌های مرخصی و مأموریت و گزارشات کارکرد را از مهمترین قابلیت‌های این نرم‌افزار دانست.
وی تصریح کرد: رعایت استاندارهای جهانی طراحی دردیدگاه همراه موجب شده که استفاده از آن بسیار ساده و فضای کاری به چشم کاربر محیطی آشنا باشد.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مهدی راد واگذار شده است.

اشتراک گذاری :