توسعه همکاری‌ چارگون و شرکت اکتوورکو در حوزه لجستیک

شرکت اکتوورکو با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار، نخستین محصول از راهکار لجستیک دیدگاه است که در شرکت اکتوورکو نصب و راه‌اندازی می‌شود.
این شرکت از مشتریان قدیمی چارگون است که کاربران آن، تجربه استفاده از نرم افزار مکاتبات حوزه اتوماسیون اداری و سرویس‌های زیرساخت مجموعه دیدگاه را نیز دارند. نرم‌افزارهای مکاتبات5، دیدگاه همراه و سرویس‌های ECEو Link از راهکار اتوماسیون اداری و زیر ساخت در این شرکت از مدت‌ها قبل، بهره‌برداری می‌شوند.
نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار به عنوان حلقه مرکزی حوزه لجستیک دیدگاه، وظیفه مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای در حکم مصرف را بر عهده دارد. علاوه بر مکانیزه کردن فرآیندهای کاری مرتبط با انبارداری و کنترل موجودی انبارها، قابلیت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با تجهیزات مختلف، شناسایی و گردآوری اطلاعات بارکدخوان، امکان مدیریت تردد کالا و حجم گسترده تراکنش را میسر می‌کند. به‌کارگیری فناوری RFID در این نرم‌افزار، فرآیند انبارگردانی را سریع ساخته و از میزان خطاهای کاربران کاسته است.
امکان دریافت گزارش بر خط از اطلاعات، صدور مجوزهای ورود و خروج، صدور حواله‌ و رسید، بصورت ریالی و تعدادی، تهیه گزارشات پویا از اطلاعات تجمیعی انبارها، انجام مراحل انبارگردانی و تولید اسناد تعدیل،‌ یکپارچگی کامل با سایر نرم‌افزارهای حوزه لجستیک «دیدگاه» و امکان تهیه کاردکس انبار به دو صورت ریالی و تعدادی از قابلیت‌های نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه‌ است.
گفتنی است از سوی چارگون سرکار خانم رویا داخته مدیریت این پروژه را برعهده دارد.

برچسب ها: , , , , , , , ,