شرکت اکتوورکو با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای لجستیک دیدگاه دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار، نخستین محصول از راهکار لجستیک دیدگاه است که در شرکت اکتوورکو نصب و راه‌اندازی می‌شود.
این شرکت از مشتریان قدیمی چارگون است که کاربران آن، تجربه استفاده از نرم افزار مکاتبات حوزه اتوماسیون اداری و سرویس‌های زیرساخت مجموعه دیدگاه را نیز دارند. نرم‌افزارهای مکاتبات5، دیدگاه همراه و سرویس‌های ECEو Link از راهکار اتوماسیون اداری و زیر ساخت در این شرکت از مدت‌ها قبل، بهره‌برداری می‌شوند.
نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار به عنوان حلقه مرکزی حوزه لجستیک دیدگاه، وظیفه مدیریت موجودی و جابجایی کالاهای در حکم مصرف را بر عهده دارد. علاوه بر مکانیزه کردن فرآیندهای کاری مرتبط با انبارداری و کنترل موجودی انبارها، قابلیت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات با تجهیزات مختلف، شناسایی و گردآوری اطلاعات بارکدخوان، امکان مدیریت تردد کالا و حجم گسترده تراکنش را میسر می‌کند. به‌کارگیری فناوری RFID در این نرم‌افزار، فرآیند انبارگردانی را سریع ساخته و از میزان خطاهای کاربران کاسته است.
امکان دریافت گزارش بر خط از اطلاعات، صدور مجوزهای ورود و خروج، صدور حواله‌ و رسید، بصورت ریالی و تعدادی، تهیه گزارشات پویا از اطلاعات تجمیعی انبارها، انجام مراحل انبارگردانی و تولید اسناد تعدیل،‌ یکپارچگی کامل با سایر نرم‌افزارهای حوزه لجستیک «دیدگاه» و امکان تهیه کاردکس انبار به دو صورت ریالی و تعدادی از قابلیت‌های نرم‌افزار انبار و حسابداری انبار دیدگاه‌ است.
گفتنی است از سوی چارگون سرکار خانم رویا داخته مدیریت این پروژه را برعهده دارد.

اشتراک گذاری :