نر‌افزارهای لجستیک مجموعه دیدگاه در کارگاه تجربه استقرار نرم‌افزارهای حوزه لجستیک و ارائه فرایندهای مدیریت جریان کالا در سازمان‌ها در پنجمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون برگزار شد.

4Gon-Mani.l_187

علی گودرزی، برگزارکننده این کارگاه به روابط عمومی چارگون گفت: دستاوردهای یک سال اخیر در حوزه نرم‌افزارهای لجستیک و تغییرات مثبت آنها مهمترین سرفصل‌های ارائه شده در این کارگاه بودند.
وی ادامه داد: در کارگاه مجموعه نر‌م‌افزارهای حوزه لجستیک ضمن مرور فرآیند استاندار انبار دولتی بر اساس آیین‌نامه‌ها و بخش‌نامه‌های ابلاغ شده، نرم‌افزار خرید و تدارک مجموعه نرم‌افزارهای لجستیک به صورت عملی از سوی بنیامین نظری، کارشناس استقرار لجستیک چارگون به حاضران آموزش داده شد.

گودرزی خاطرنشان کرد: با استفاده از نرم‌افزارهای حوزه لجستیک «دیدگاه»، امکان اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل گردش، موجودی و موقعیت کالا و وضعیت اموال و دارائی‌های ثابت فراهم می‌شود. در کنار استقلال عملیاتی، امکان مدیریت مرکزی و دریافت گزارشات و اطلاعات تجمیعی مورد نیاز در هر لحظه میسر می‌‌باشد.
با استفاده از زیرساخت پیشخوان کارکنان، کلیه پرسنل سازمان می‌توانند مواردی مانند درخواست‌های خرید، انتقال کالا از انبار، لیست اموال تخصیص‌یافته، اطلاع‌رسانی و اخذ مجوزهای امور مرتبط را از طریق میز کار الکترونیک خود مشاهده، ثبت و پیگیری نمایند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

معرفی جمع‌دار همراه و تشریح جزییات فنی این محصول نیز بخش دیگری از برنامه‌های کارگاه نرم‌افزارهای لجستیک چارگون در پنجمین گردهمایی سالانه مشتریان بود. جمع‌دار دیدگاه همراه، امکانی فراهم می‌کند که امین اموال با در دست داشتن موبایل و با استفاده از نرم‌افزار جمع‌دار دیدگاه همراه، امکان حضور در محل‌های استقرار تعریف شده و ثبت و یا اسکن بارکد آن مکان را خواهد داشت. پس از آن ضمن ثبت و یا اسکن بارکد مسئول مال، شروع به جمع‌آوری اطلاعات اموال شخص مورد نظر با استفاده از خواندن بارکد اموال نموده و در نهایت اقدام به شناسایی و ثبت مغایرت‌های موجود در اموال سازمان و انتقال آنلاین اطلاعات به سرور دیدگاه جهت رفع مغایرت و انجام عملیات‌های لازم می‌نماید.

اشتراک گذاری :