شرکت خدمات بیمه‌ای پشتوانه آینده‌سازان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه مالی و لجستیک مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

میلاد پاکنژاد، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: شرکت خدمات بیمه‌ای پشتوانه آینده‌سازان با خرید نرم‌افزارهای اموال و دارایی‌های ثابت و انبار و حسابداری و مالی جهت تکمیل و توسعه مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در ساختار سازمانی خود، گامی دیگر برداشته است.
وی با اشاره به سابقه همکاری بین چارگون و شرکت خدمات بیمه‌ای پشتوانه آینده‌سازان اضافه کرد: این شرکت پیش از این نیز در حوزه اتوماسیون اداری از نرم‌افزارهای مکاتبات، ‌جستجو و گزارش گیری و فرم‌ها و در حوزه منابع انسانی از نرم‌افزارهای آموزش، پرسنلی، حقوق و دستمزد و حضورو غیاب مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه بهره برده است.
به گفته کارشناس فروش محصول چارگون مجموعه نرم‌افزاری مدیریت مالی دیدگاه با ایجاد بستری یکپارچه کلیه فرآیندهای امور مالی سازمان را پوشش می‌دهد. در این محیط، امکانات گسترده‌ای جهت پوشش تبادل اطلاعاتی، میان عملیات تخصصی با سیستم‌های مالی و سایر سیستم‌های پردازش تراکنش (TPS) سازمان در دسترس خواهد بود.
وی تاکید کرد: در حوزه لجستیک نیز با استفاده از نرم‌افزارهای حوزه لجستیک دیدگاه، امکان اداره کارآمد انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، کنترل گردش، موجودی و موقعیت کالا و وضعیت اموال و دارائی‌های ثابت فراهم می‌شود؛ ضمن اینکه در کنار استقلال عملیاتی، امکان مدیریت مرکزی و دریافت گزارشات و اطلاعات تجمیعی مورد نیاز در هر لحظه میسر است.
گفتنی است از سوی چارگون سرکار خانم مهسا اشرفی مدیریت این پروژه را برعهده دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرکت خدمات بیمه‌ای پشتوانه آینده‌سازان می‌توانید به آدرس https://iranayandeh.com مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :