پرش به محتوای اصلی

چگونگی پیاده‌سازی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در سازمان تامین اجتماعی تشریح شد

دبیرخانه-هیات-امنای-سازمان-تامین-اجتماعی-و-صندوق-های-تابع

جلسه ویدئو کنفرانس با کلیه مدیران ادارت کل بیمه‌ تامین اجتماعی سراسر کشور با موضوع «تشریح اقدامات صورت پذیرفته در پیاده‌سازی سیستم‌های منابع انسانی» با حضور رییس توسعه راهکار منابع انسانی چارگون که نظارت بر پروژه تامین اجتماعی را نیز برعهده دارد در ساختمان مرکزی این سازمان برگزار شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

محسن مقدم در گفت وگو با روابط عمومی چارگون گفت: در این ویدئو کنفرانس که با حضور جمعی از مدیران اداره کل‌های بیمه‌ای کشور برگزار شد، جناب آقای اردلان- معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی درباره نقشه و اهداف کلی سازمان، تبیین سیاست‌های جدید اتخاذ شده و ضرورت ایجاد بستری یکپارچه بین ادارات و مراکز تابعه این سازمان و همچنین توانمندی سیستم‌های منابع انسانی دیدگاه برای تحقق این اهداف سخن گفت.
به گفته وی، در این جلسه ضمن تشریح قابلیت‌های دیدگاه برای تسهیل فرایندهای ساختاری تامین اجتماعی، درباره ضرورت سوییچ ستاد سازمان تامین اجتماعی و ادارات و مراکز تابعه آن به نرم‌افزارهای دیدگاه تاکید شد.
ناظر پروژه تامین اجتماعی تاکید کرد: در این جلسه درباره سیستم‌های منابع انسانی شامل نرم‌افزارهای تشکیلات، پرسنلی، حضور غیاب، حقوق و دستمزد، ارزیابی عملکرد و بازنشستگی که قرار است به ترتیب در سازمان تامین اجتماعی و مراکز آن نصب و بهره‌برداری شوند، توضیحات مختصری ارائه کردم؛ ضمن اینکه درباره بومی‌سازی سیستم‌ها و مزایای آنها، گزارشات آنلاین، مدیریت اطلاعات و به روز بودن آنها و سایر نیازهای ساختاری و تشکیلاتی تامین اجتماعی بحث و تبادل نظر شد.
مقدم با بیان اینکه در پروژه سازمان تامین اجتماعی استان خراسان رضوی به عنوان پایلوت انتخاب شده است، گفت: در جلسه ویدئوکنفرانس با مدیران بیمه‌ای کشور درباره فعالیت‌های انجام شده در این استان و برگزاری کلاس‌های آموزشی برای آغاز به کار سیستم‌های منابع انسانی دیدگاه در سایر استان‌ها سخن گفتیم و مقرر شد تا هشتم شهریورماه نیز مشابه این جلسه توجیهی برای مدیران درمان ستاد و ادارات کل بیمه تامین اجتماعی سراسر کشور برپا شود.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.