تیم فنی شرکت چارگون، نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه را با موفقیت در 6 سازمان مشتری، نصب و راه‌اندازی کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون در گزارش پروژه‌های خاتمه یافته تیم فنی آمده است که اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و پارک فناوری پردیس به نرم‌افزار آموزش دیدگاه مجهز شده‌اند.
اهمیت نرم‌افزار آموزش دیدگاه در ساختار این سازمان‌ها، توانمندسازی کارکنان و ارتقای دانش و مهارت فردی در حیطه‌های شغلی و عملکردی است.
این نرم‌افزار، زمینه اجرای مراحل مختلف فرآیند‌ آموزشی از نیازسنجی، اجرا، ارزیابی تا ارائه گزارش‌‌های جامع از روند برگزاری و اثرگذاری این دوره‌ها را در اختیار مدیران منابع انسانی، قرار می‌دهد.
تیم فنی چارگون همچنین نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب را در شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید عملیاتی کرده است.
مدیران شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید می‌توانند با بهره‌گیری از قابلیت‌ها و بستر یکپارچه نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی دیدگاه، ساختاری پویا با عملکردی بهتر و چابک‌تر را پایه‌ریزی کنند.
پیوستگی نرم‌افزارهای پرسنلی و تشکیلات سازمانی علاوه بر پوشش کامل فرآیند جذب، ‌استخدام و بازنشستگی پرسنل، کنترل استانداردهای عملکردی مشاغل در قالب ساختار سازمانی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید را فراهم می‌کند.
بنا به گزارش تیم فنی چارگون، استقرار نرم‌افزار حضور و غیاب دیدگاه در موسسه فرهنگی و آموزشی ادب و دانش، پروژه خاتمه یافته این تیم بوده است.
موسسه فرهنگی و آموزشی ادب و دانش با بهره‌برداری از نرم‌افزار حضور و غیاب دیدگاه به ابزاری برای کنترل تردد کارکنان مجهز شده است.
ثبت اطلاعات کارکرد پرسنل، تهیه گزارشات ساعات حضور و غیاب آنها و ارسال خودکار اطلاعات به نرم‌افزار حقوق‌و دستمزد از قابلیت‌های کاربردی این نرم‌افزار خواهد بود.
بنا بر این گزارش، استقرار نرم‌افزارهای پرسنلی و ارزیابی عملکرد در سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران نیز به پایان رسیده است.
این تیم همچنین توانسته است نرم‌افزارهای ارزیابی عملکرد و بیمه مکمل را نیز در دانشگاه شهید بهشتی با موفقیت عملیاتی کند.
اهمیت نرم‌افزار ارزیابی عملکرد در ارائه امکاناتی برای انجام انواع روش‌های مرسوم سنجش عوامل کارکردی و عملکرد پرسنل است. بستر یکپارچه این نرم‌افزار با سایر نرم‌افزارهای دیدگاه به ویژه در حوزه حقوق و دستمزد، امکان ارسال نتایج ارزیابی و محاسبه آنها را برای مدیران منابع انسانی فراهم می‌کند.
لازم به ذکر است که مدیریت استقرار نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه در 6 سازمان‌های مشتری فوق را سرکار خانم شراره رضائیه و آقایان مهدی راد و علی قاسم‌پور برعهده داشته‌اند.

اشتراک گذاری :