نرم‌افزار قراردادهای مجموعه دیدگاه منتخب جامعه الزهرا (س) شد

جامعه‌الزهرا (س) با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار قراردادها از حوزه مالی، دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

حمیدرضا ترکمان، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: این نهاد علمی و فرهنگی پیش از این نیز نرم‌افزارهای متعدد دیدگاه در حوزه‌های مالی، لجستیک، اتوماسیون اداری، زیرساخت، منابع انسانی و دیدگاه همراه را خریداری کرده است.
وی ادامه داد: مجموعه نرم‌افزاری مدیریت مالی «دیدگاه» با ایجاد بستری یکپارچه کلیه فرآیندهای امور مالی سازمان را پوشش می‌دهد و یکپارچگی موجود در حیطه کارکرد کلیه زیرسیستم‌های آن به ایجاد محیط کاری کاملا متصل، منجر می‌شود.
کارشناس فروش محصول چارگون درباره نرم‌افزار قراردادها خاطرنشان کرد: ثبت و پیگیری و نگهداری سابقه تغییرات قرارداد از مرحله تهیه پیش‌نویس تا اتمام آن، کنترل تعدادی و مالی قراردادهای عقد شده و همچنین نظارت بر پیشرفت اجرای مفاد قرارداد از بارزترین امکانات این سیستم است.
به گفته وی، هدایت سازمان در جهت یکسان‌سازی قراردادها، مدیریت متمرکز و بهینه آن‌ها و نیز کاهش ریسک خطاهای کنترلی از دیگر اهداف این سیستم است.
ترکمان یادآورشد: ساختار پویای اطلاعات پایه با امکان تعریف انواع قرارداد به صورت ساختار درختی و تعیین دسترسی‌ها و پارامتر‌های مرتبط با هر نوع قرارداد، تعریف نحوه انتخاب پیمانکار مانند مناقصه، ترک تشریفات،‌ قرارداد عادی و … و همچنین امکان تعریف انواع عوامل پرداخت مانند اجاره، جریمه، بیمه و یا پیش پرداخت از کارکردهای مطلوب سیستم قراردادها در مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه است.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای مسعود عنوانی واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,