نرم‌افزارهای جلسات و مکاتبات دیدگاه با حضور کارشناسان چارگون در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان عملیاتی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
عملیاتی_سازی نرم_افزار مکاتبات دیدگاه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
عملیاتی_سازی نرم_افزار مکاتبات دیدگاه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

به گزارش روابط عمومی چارگون، در حال حاضر ورود اطلاعات و آموزش‌های کاربری نرم‌افزار مکاتبات و نرم‌افزار جلسات در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از سوی کارشناسان چارگون انجام شده و برای بهره‌برداری در اختیار کاربران قرار گرفته است.
مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در مراسم آغاز به کار این نرم‌افزارها تاکید کرد: نسل پنجم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه از حیث یکپارچگی، جامعیت، سرعت و دقت نسبت به نرم افزارهای قبلی مورد استفاده، ارجحیت دارد .
وی اضافه کرد: مدیریت این مجموعه انتظار دارد تا با بهره‌مندی از مزیت‌های نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه از هدر رفت زمان، هزینه و نیروی انسانی در فرآیندهای مکاتباتی به طور چشمگیر کاسته شود.
به گفته وی، از آنجا که با برگزاری جلسات بخش زیادی از زمان مفید کارکنان برای گفت‌وگو و تبادل نظر درباره موضع جلسه، صرف می‌شود، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان نرم‌افزار جلسات دیدگاه را نیز برای افزایش بهره‌وری سازمانی برگزیده است.
بنا براین گزارش، نسل جدید نرم‌افزار جلسات دیدگاه با رویکرد گفتمان سازمانی طراحی و تولید شده است. از دستاوردهای مهم مالی و منابع انسانی این نرم‌افزار می‌توان به مدیریت بهینه جلسات و تاثیرگذاری در بهبود عملکرد و بهره‌وری سرمایه‌های سازمانی اشاره کرد.
از قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به پوشش کلیه مراحل جلسات مانند ثبت، لغو، ویرایش قبل و در حین جلسه و نهایی‌سازی آن، ایجاد جلسات تکرار شونده، ارسال دعوت‌نامه به مدعوین خارج از سازمان، افزودن تقویم دیگر کارمندان و اتاق جلسات و مشاهده جزئیات آنها با داشتن دسترسی، افزودن دستور جلسه و مدیریت زمان آن اشاره کرد.
نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه، گردش مکانیزه نامه‌ها و مکاتبات سازمانی را در کلیه سطوح تحت پوشش قرار می‌دهد. این نرم‌افزار با آسان کردن فرآیند دسترسی و نگهداشت مکتوبات اداری و حذف کامل کاغذ در ساختارها، بیشترین ظرفیت بهره‌وری را در اختیار مدیران سازمان‌های بهره‌بردار قرار می‌دهد.
از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در سازمان‌های مشتری می‌توان به پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، بازکردن چندین پنجره به صورت همزمان، عدم نیاز به آپدیت office، فضای تعامل و گفت‌و‌گوی کاربران با یکدیگر و….اشاره کرد.

عملیاتی_سازی نرم_افزار مکاتبات دیدگاه در اداره فرهنگ و ارشاد زنجان
عملیاتی_سازی نرم_افزار مکاتبات دیدگاه در اداره فرهنگ و ارشاد زنجان

اشتراک گذاری :