اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم افزارهای حوزه اتوماسیون اداری مجموعه دیدگاه دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

آتنا صاحب پناه، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با خرید نرم‌افزار مکاتبات، همکاری چندین ساله خود با چارگون را گسترده کرده است‌.
وی ادامه داد: این اداره کل پیش از این نیز ازمجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه، نرم‌افزارهای حضور و غیاب، پرسنلی ، حقوق و دستمزد، مکانیزاسیون گردشگری اداری و در حوزه لجستیک، نرم‌افزار اموال و دارایی های ثابت را به همراه سرویس‌های ارسال و دریافت ایمیل و فکس و تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و دیدگاه همراه، تهیه کرده بود.
کارشناس فروش محصول چارگون با اشاره به کاربرد نرم‌افزار مکاتبات در تسهیل گردش نامه‌های اداری، خاطرنشان کرد: مدیریت دبیرخانه‌ها، حذف کاغذ از گردش مکاتبات، مکاتبات و تعاملات برون‌سازمانی و تبادل اطلاعات و فایل‌های شخصی با استفاده از امکان ارسال پیام، کنترل سطوح دسترسی، ‌امکان تعیین دامنه دسترسی مکاتبات درون سازمانی با توجه به گروه‌کاری حوزه فعالیت آن‌ها، انعطاف‌پذیری و کاربرپسندی از جمله ویژگی‌های نرم‌افزار مکاتبات مجموعه دیدگاه است.
گفتنی است از سوی چارگون جناب آقای ابراهیم قلی پور مدیریت این پروژه را برعهده دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نیز می‌توانید به آدرس اینترنتی https://www.sporttehran.ir مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :