تیم فنی چارگون نرم‌افزار مکاتبات5 مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را در 15 سازمان مشتری با موفقیت عملیاتی کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، استقرار نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه در شورای اسلامی شهر جدید پردیس، شهرداری هشتگرد و شهرداری شال استان قزوین به پایان رسیده است.
در ادامه ارائه نرم‌افزار مکاتبات نسل پنجم دیدگاه، شرکت‌های کوبل دارو، گسترش انرژی پاسارگاد و شرکت مهندسین مشاور عمران ایران نیز به استفاده از قابلیت‌های این نرم‌افزار مجهز شدند.
بنابراین گزارش، از آنجا که نرم‌افزار مکاتبات اداری از اولین محصولات توسعه یافته دیدگاه‌ست و هم‌اکنون نیز نسل پنجم آن ارائه شده، بسیاری از سازمان‌های مشتری‌ درخواست جایگزینی آن به جای نسخه قبلی را دارند.
به دنبال در خواست سازمان‌های مشتری، تیم فنی چارگون در خرداد ماه گذشته نرم‌افزار مکاتبات5 را در برخی از سازمان‌های بهره‌‌بردار، جایگزین نسخه کرده است.
به این ترتیب دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی و دانشگاه سلمان فارسی در کنار سازمان اقتصادی کوثر، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به جمع کاربران نسل جدید دیدگاه پیوستند.
نکته قابل توجه این است که سال‌ها تجربه استفاده بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری از نرم‌افزار مکاتبات این محصول را به یکی از کاربردی‌ترین و کامل‌ترین نرم‌افزارهای دیدگاه بدل کرده است.
این محصول در نسل جدید دیدگاه با قابلیت‌ پیاده‌سازی انواع معماری‌ها خاص و ویژه برای دبیرخانه‌ها و امکان جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی، دایره عملیاتی حوزه اتوماسیون اداری سازمان را توسعه می‌دهد.
اجرای نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه در مرورگرهای Safari، Chrome،Firefox و IE نیز ارزش افزوده دیگری است که کارکرد این نرم‌افزار و دامنه نفوذ آن در سازمان‌های مشتری را افزایش داده است.
بنا بر گزارش تیم فنی چارگون، نرم‌افزار مکاتبات  اتوماسیون اداری دیدگاه در فدراسیون‌های ورزش‌های رزمی، فدراسیون ووشو، بسکتبال،‌ بولینگ و بیلیارد و بولس و فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای جمهوری اسلامی ایران نیز عملیاتی شده است.
گفتنی است؛ مدیریت پروژه‌های خاتمه یافته در سازمان‌های مشتری را سرکار خانم شراره رضائیه و آقایان مهدی راد و علی قاسم‌پور از سوی تیم فنی چارگون برعهده داشته‌اند.

اشتراک گذاری :