پرش به محتوای اصلی

نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در 15 سازمان مشتری چارگون

اختتام پروژهای تیم فنی چارگون در تیرماه

تیم فنی چارگون نرم‌افزار مکاتبات5 مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه را در 15 سازمان مشتری با موفقیت عملیاتی کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، استقرار نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه در شورای اسلامی شهر جدید پردیس، شهرداری هشتگرد و شهرداری شال استان قزوین به پایان رسیده است.
در ادامه ارائه نرم‌افزار مکاتبات نسل پنجم دیدگاه، شرکت‌های کوبل دارو، گسترش انرژی پاسارگاد و شرکت مهندسین مشاور عمران ایران نیز به استفاده از قابلیت‌های این نرم‌افزار مجهز شدند.
بنابراین گزارش، از آنجا که نرم‌افزار مکاتبات اداری از اولین محصولات توسعه یافته دیدگاه‌ست و هم‌اکنون نیز نسل پنجم آن ارائه شده، بسیاری از سازمان‌های مشتری‌ درخواست جایگزینی آن به جای نسخه قبلی را دارند.
به دنبال در خواست سازمان‌های مشتری، تیم فنی چارگون در خرداد ماه گذشته نرم‌افزار مکاتبات5 را در برخی از سازمان‌های بهره‌‌بردار، جایگزین نسخه کرده است.
به این ترتیب دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی و دانشگاه سلمان فارسی در کنار سازمان اقتصادی کوثر، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به جمع کاربران نسل جدید دیدگاه پیوستند.
نکته قابل توجه این است که سال‌ها تجربه استفاده بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری از نرم‌افزار مکاتبات این محصول را به یکی از کاربردی‌ترین و کامل‌ترین نرم‌افزارهای دیدگاه بدل کرده است.
این محصول در نسل جدید دیدگاه با قابلیت‌ پیاده‌سازی انواع معماری‌ها خاص و ویژه برای دبیرخانه‌ها و امکان جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی، دایره عملیاتی حوزه اتوماسیون اداری سازمان را توسعه می‌دهد.
اجرای نرم‌افزار مکاتبات5 دیدگاه در مرورگرهای Safari، Chrome،Firefox و IE نیز ارزش افزوده دیگری است که کارکرد این نرم‌افزار و دامنه نفوذ آن در سازمان‌های مشتری را افزایش داده است.
بنا بر گزارش تیم فنی چارگون، نرم‌افزار مکاتبات  اتوماسیون اداری دیدگاه در فدراسیون‌های ورزش‌های رزمی، فدراسیون ووشو، بسکتبال،‌ بولینگ و بیلیارد و بولس و فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای جمهوری اسلامی ایران نیز عملیاتی شده است.
گفتنی است؛ مدیریت پروژه‌های خاتمه یافته در سازمان‌های مشتری را سرکار خانم شراره رضائیه و آقایان مهدی راد و علی قاسم‌پور از سوی تیم فنی چارگون برعهده داشته‌اند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.