رییس دفتر فناوری اطلاعات شرکت سامان محیط معتقد است: هشدار دهنده بودن نرم‌افزار پایشگر، نسبت به خطاها و مشکلات سیستم‌ها و سرورها ویژگی برتر این محصول است که آن را به ابزاری کارآمد در مدیریت سیستم‌ها تبدیل کرده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

banner payeshgar V03

مهندس مهران تقوی، رییس دفتر فناوری شرکت سامان محیط در گفت‌ وگو با روابط عمومی چارگون درباره ویژگی‌های نرم‌افزار پایشگر گفت: شرکت سامان محیط مدت یکماه است که نرم‌افزار پایشگر شرکت چارگون را نصب کرده است تا بتواند همانگونه که از ویژگی‌های این نرم‌افزار بر‌می‌آید، نسبت به عملکرد سیستم‌های سازمانی، سرورها و مشکلات احتمالی آنها در آینده،به آگاهی دست پیدا کند.
وی ادامه داد: در شرکت سامان محیط که انواع نرم‌افزارها در حال استفاده است، پایشگر به عنوان نرم‌افزاری که مشکلات احتمالی سیستم‌ها را یادآوری می‌کند بسیار کارآمد و موثر خواهد بود و مطمئنا در حوزه مدیریت سیستم‌ها بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: این نرم‌افزار را به تازگی در شرکت نصب کرده‌ و برخی مواقع با کندی‌ سیستم‌ها مواجه شده‌ایم؛ اما فکر می‌کنم در آینده، تاثیرات پایشگر را بیشتر احساس خواهیم کرد.
رییس دفتر فناوری شرکت سامان محیط با بیان اینکه پایشگر قابلیت بهره‌ وری و توسعه بیشتری را دارد، گفت: این نرم‌افزار در آغاز راه است و قطعا در آینده، توسعه‌ بیشتری خواهد داشت.
گفتنی است؛ شرکت چارگون با اتخاذ رویکرد پیشگیرانه، نرم‌افزار پایشگر را به عنوان نرم‌افزاری جنبی به منظور تسهیل فرآیندهای نگهداری و پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، تولید کرده است.

اشتراک گذاری :