شرکت روژین با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارمدیریت فرآیندها( BPMS )، برای گسترش همکاری خود با چارگون، گام تازه‌ای برداشت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

حمیدرضا ربطی، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: این شرکت پیش از این نرم‌افزارهای مکاتبات و نرم‌افزار کارها از حوزه اتوماسیون اداری، دیدگاه همراه و سرویس دریافت و ارسال فکس را از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه خریداری کرده بود.
وی تاکید کرد: مدیریت فرآیند کسب و کار، یک رویکرد مدیریتی نوین به منظور همسوسازی کلیه فعالیت‌های سازمان و جلب هرچه بیشتر رضایت مشتری است که با استفاده از فناوری و ابزارهای نوین اطلاعاتی میسر می‌شود.
کارشناس فروش محصول چارگون ادامه داد: یک فرآیند کسب و کار شامل شبکه به هم پیوسته‌ای از فعالیت‌ها با ارزش افزوده است که به منظور رسیدن به یک هدف واحد سازمانی، توسط مجریان مرتبط اجرا می‌شود؛ بنابراین هدف این نوع مدیریت، بهبود مستمر فعالیت‌های سازمان است.
به گفته ربطی، چرخه حیات مدیریت فرآیند کسب و کار از مراحل مختلفی مانند شناسایی فرآیندهای موجود و طراحی فرآیند مطلوب، شناخت زوایای مختلف فرآیند و مدل‌سازی آن، انتخاب ابزارهای نرم‌افزاری برای اجرا، نظارت و رهگیری و کنترل و همچنین بهینه‌سازی و جمع‌آوری اطلاعات طبقه بندی‌شده درباره کارایی فرآیند و … تشکیل می‌شود.
کارشناس فروش محصول چارگون خاطر نشان کرد: سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب‌وکارنرم‌افزار BPMS ) مجموعه دیدگاه، شامل ابزارهای متعددی به منظور طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است که با در اختیار قرار دادن گزارش‌های متعدد ابزاری مطمئن برای نظارت بر اجرای فرآیند و تصمیم‌سازی تغییرات مورد نیاز سازمان محسوب می‌شود.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به سرکار خانم شهرزاد فتاحی واگذار شده است.

اشتراک گذاری :