پرش به محتوای اصلی

استقرار نرم‌افزار BPMS 5 دیدگاه در 3 سازمان مشتری

نرم‌افزار BPMS دیدگاه

تیم فنی چارگون نرم‌افزار BPMS 5 دیدگاه را با هدف ایجاد بستر طراحی فرآیندهای خاص منظوره در 3 سازمان مشتری نصب و عملیاتی کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، نرم‌افزار BPMS 5 به همراه نرم‌افزار مکاتبات 5 و سرویس‌های فکس و ECE در شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان راه‌اندازی شده است.
به گفته مدیران این شرکت، نرم‌افزار BPMS 5 دیدگاه با هدف ایجاد تغییر از کاربری وظیفه‌محور به سمت فرآیند محور و بهره‌برداری از قابلیت‌ها و امکانات این نرم‌افزار به کاربران شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان آموزش داده شده است.
بنابراین گزارش، دانشگاه تبریز و بنیاد بین‌المللی فرهنگی، هنری امام رضا(ع) از دیگر مشتریان چارگون بودند که نرم‌افزار BPMS 5 دیدگاه در آن‌ها راه‌اندازی شده است.
استقرار نرم‌افزار BPMS 5 در دانشگاه تبریز با هدف تعریف فرآیندهای متنوع اداری، صورت گرفته است. در حال حاضر 2 هزار و 500 نفر از پرسنل دانشگاه تبریز از کاربران نرم‌افزارهای مکاتبات 5، دیدگاه همراه،‌ حقوق و دستمزد، حضور و غیاب و نرم‌افزار پرسنلی مجموعه دیدگاه محسوب می‌شوند.
به گزار ش تیم فنی چارگون، در بنیاد بین‌المللی فرهنگی، هنری امام رضا(ع) نیز که به تازگی در جمع مشتریان چارگون قرار گرفته علاوه بر نرم‌افزار BPMS 5، نرم‌افزارهای مکاتبات 5، فکس، ایمیل، مدیریت اسناد و دیدگاه همراه از راهکار اتوماسیون اداری نیز عملیاتی شده‌اند.
راهکار مدیریت فرآیند کسب‌وکار مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه شامل ابزارهای متعدد برای طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است که دامنه عملکردی نرم‌افزار BPMS را مکانیزه کردن فرآیندهای خاص‌منظوره سازمان‌های مشتری، تشکیل می‌دهد.
با بهره‌گیری از این نرم‌افزار سازمان مشتری می‌تواند فرم‌ها و فرآیندهای خاص منظوره خود را در قالب‌ راهکارهای مختلف دیدگاه طراحی کند و آنها را در اختیار کاربر نهایی قرار دهند.
ارائه گزارش‌های متعدد از طریق نرم‌افزار BPMS راهکارهای مناسبی را برای اعمال نظارت بر اجرای فرآیندها، تصمیم‌گیری درباره تغییرات سازمان و بهینه‌کردن فرآیندهای کاری را در اختیار مدیران قرار می‌دهد.
گفتنی است از سوی چارگون سرکار خانم شراره رضائیه مدیریت این پروژه را برعهده داشته است.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.