رییس دایره مصوبات و پیگیری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران معتقد است: نرم‌افزار کارها در سبد محصولی دیدگاه ابزار کارآمد حذف بوروکراسی اداری است.

عملکرد نرم افزار کارها در سبد محصولی دیدگاه و مزیت_هایش در بانک مهر
عملکرد نرم افزار کارها در سبد محصولی دیدگاه و مزیت_هایش در بانک مهر

مرتضی اهبوب با توضیح فرآیند پیگیری مصوبات در بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: تا قبل از استقرار نرم‌افزار کارها برای پیگیری میزان پیشرفت مصوبات در اداره‌ها و واحدهای مختلف، دریافت آخرین صورت وضعیت‌ها، اقدامات در دست انجام و… بازه زمانی بین 10 تا 15 روز، فایل‌های اکسل گزارش با نامه‌نگاری بین ادارات مختلف، دست به دست می‌شد تا یرای ارائه مدیران ارشد  تجمیع شوندکه در پایان هم نتایج آنها چندان قابل قبول نبود.
وی ادامه داد: مدت زمانی که صرف ارسال فایل‌های اکسل مصوبات جدید و دریافت پاسخ‌ها و گزارش‌های ادارات و واحدهای مختلف می‌شد، عملا نتایج گزارش‌‌ها را چندان کاربردی و کارآمد نمی‌کرد؛ چراکه در همین زمان، پیشرفت‌هایی در مصوبات رخ می‌داد که عملا در اکسل گزارش‌ها درج نمی‌شدند.
به گفته او، بعد از استقرار نرم‌افزار کارها و تکمیل سبد محصولی دیدگاه در بانک قرض‌الحسنه مهرایران، مراحل ثبت و پیگیری مصوبات بانک کاملا مکانیزه و با سرعت و شفافیت بالایی انجام می‌شود. همه اداره‌ها و تیم‌های کاری مراحل پیشرفت کارها و اقدامات انجام شده یا دردست اقدام  هر پروژه را به صورت آنلاین و در لحظه ثبت می‌‌کنند. این سرعت و شفافیت موجب می‌شود تا ارائه گزارش‌های تکمیلی برای مدیران مربوطه نیز با سهولت و بر اساس آخرین اطلاعات تجمیعی،صورت بگیرد.
رییس دایره مصوبات و پیگیری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، حذف بوروکراسی اداری در بانک را مهمترین دستاورد استقرار نرم‌افزار کارها دانست.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

او گفت: با استقرار این نرم‌افزار مکاتبات برای ارسال و دریافت مصوبات از هر اداره که پروسه‌ای زمان‌بر و زائد بود به طور کامل، حذف شد.‌ از طرف دیگر، پیوستگی نرم‌افزار مکاتبات و کارها در اتوماسیون اداری دیدگاه‌، امکان ثبت مستندات و مکاتبات پیگیری هر پروژه را با ذکر جزییات کامل، ممکن می‌کند‌.
به گفته او ، دسترسی همزمان به اطلاعات و اقدامات انجام شده برای پیگیری مصوبات به شفافیت و بهره‌وری سازمانی بانک‌، افزوده است.
او معتقد است با نرم‌افزار کارها چندین مزیت ویژه از جمله به روزرسانی سریع اطلاعات، افزایش سرعت انتقال آنها، سهولت دسترسی به اطلاعات، امکان تجمیع اطلاعات و گزارشگیری، قابلیت جستجو و امنیت بالای اطلاعات به مجموعه بهره‌بردار افزوده خواهد شد.
وی همکاری و همرای کارشناسان چارگون برای پیگیری درخواست‌ها و نیازهای بانک در نرم‌افزار کارها را متعهدانه توصیف کرد و گفت:‌ با همراهی خوب و مشورت کارشناسان توانمند چارگون،‌در حال حاضر نرم‌افزار کارها گستردگی وسیعی در واحدهای مختلف بانک پیدا کرده است. ما امیدواریم بتوانیم به تدریج این کارکرد را به امکان رصد و کنترل پروژه‌ها و پوشش نیازهای بیشتری از مدیران بانک، افزایش دهیم.

اشتراک گذاری :