پرش به محتوای اصلی

بهره‌برداری 2 هزار کاربر شرکت خوشگوار از نرم ‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه

نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه

2 هزار کاربر از شرکت‌ خوشگوار با خرید نرم ‌افزار مکاتبات اداری از راهکار اتوماسیون اداری در فهرست بهره‌برداران دیدگاه قرار گرفتند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت خوشگوار که با برند محصولاتی مانند کوکا کولا، فانتا، نوشاب و… در ایران شناخته شده است با خرید نرم افزارهای مختلف از راهکارهای اتوماسیون اداری، دامنه بهره‌برداری از محصولات دیدگاه را گسترده‌تر کرد.
نرم ‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه با امکان پیگیری و رعایت سلسله مراتب، رضایت کاربران به ویژه مدیران این مجموعه را به دنبال داشته است.
مدیران این شرکت در ادامه همکاری خود با چارگون، امکان تنظیم حساب ایمیل بر روی هر حساب کاربری و عملیاتی کردن اپلیکیشن مکاتبات از پلتفرم دیدگاه همراه با هدف ایجاد سهولت دسترسی به کارتابل‌های روزانه را نیز برگزیده‌اند.
نرم ‌افزار مکاتبات اداری دیدگاه با تسهیل گردش مکتوبات اداری بین واحدهای مختلف، حذف کامل کاغذ (Paperless)  را در شرکت خوشگوار به همراه داشته است. قابلیت‌های متعدد این نرم‌افزار مانند پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، استفاده از منوی اداری (Multi-Window) و قابلیت Drag and drop با استقبال کاربران این سیستم موجب روانی گردش مکاتبات اداری در ساختار سازمانی شرکت، شده است.
بنابر این گزارش، در فاز بعدی همکاری شرکت خوشگوار و چارگون، راه‌اندازی نرم‌افزارهای کارها و جلسات در دستور کار واحد استقرار اتوماسیون اداری، قرار گرفته است.
شرکت خوشگوار پیش از این با عملیاتی‌سازی سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه، در فهرست کاربران دیدگاه قرار گرفته بود. بر اساس این همکاری، 6 هزار نفر از پرسنل این مجموعه امور مرتبط با حوزه منابع انسانی و پرسنلی خود را با بکارگیری سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه در حوزه‌های مختلف به صورت مکانیزه انجام می‌دهند.
نرم‌افزارهای ارزیابی عملکرد، بیمه مکمل، پرسنلی، پیشنهادات‌، تسهیلات رفاهی، تشکیلات سازمانی از جمله محصولات مستقر شده در شرکت خوشگوار هستند.
در ادامه استقرار نرم‌افزارهای منابع ‌انسانی دیدگاه، نرم‌افزارهای جذب و استخدام، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، مدیریت مزایا، وام و سیستم نظرسنجی نیز در این مجموعه عملیاتی شده‌اند.
شرکت چارگون با تمرکز بر شناخت بازار و نیازهای خاص سازمان‌های ایرانی به تحلیل و طراحی سیستم‌های جامع و یکپارچه منابع انسانی دیدگاه پرداخته‌ است. این سیستم‌ها به سازمان‌ها این امکان را می‌دهند که علاوه بر مکانیزه‌ کردن کلیه فرآیندهای منابع انسانی از اتلاف سرمایه‌های سازمانی، جلوگیری کنند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.