شرکت چارگون و موسسه آموزشی فراتر از دانش با یکدیگر در زمینه جذب نیروی انسانی و کارآموز و ایجاد کانال ارتباطی بین دانشجویان و فضای شغلی، همکاری مشترک خواهند داشت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
دومین کارگاه فنی دیدگاه برای سازمان‌های مشتری.
دومین کارگاه فنی دیدگاه برای سازمان‌های مشتری.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در تفاهم‌نامه همکاری با موسسه فراتر از دانش مقرر شده است تا هر دو شرکت از ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و امکانات موجود خود برای ایجاد کانال ارتباطی بین دانشجویان و فضای کاری، بهره‌ ببرند.
دو شرکت توافق کرده‌اند تا واحد منابع انسانی چارگون نسبت به جذب و همکاری با فراگیران با استعداد و توانمند دوره‌های آموزشی این موسسه، اقدام کند. واحد منابع انسانی چارگون نیز اعلام کرده است برای کارکرد بهینه این تفاهم‌نامه همکاری به زودی کمپین جذب نیروی کارآموز برای واحدهای مختلف چارگون از کانال‌های متنوعی تشکیل خواهد شد که یکی از آنها به موسسه فراتر از دانش، اختصاص خواهد یافت.
انتقال محل برگزاری تمامی دوره‌های واحد آموزش چارگون به موسسه فراتر از دانش و بهره‌مندی از امکانات و پتانسیل‌های این مجموعه،‌ زمینه‌ساز همکاری‌های دو شرکت بوده است. محور  کارگاه‌های آموزشی چارگون را آموزش سیستم‌های دیدگاه در حوزه‌های مختلف اتوماسیون اداری، مدیریت منابع انسانی، لجستیک و انبارداری، حسابداری مالی و نگهداری سرور  تشکیل می‌دهند که پس از اتمام آنها به کلیه حاضران در این کلاس‌ها گواهینامه پایان دوره، ارائه خواهد شد.
بنابر این گزارش، مرکز مشاوره و آموزش چارگون به عنوان مجری برگزاری این دوره‌های آموزشی تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات آموزشی متفاوت به کاربران، ضمن ارتقای سطح رضایت‌مندی مشتریان به پویایی و بهر‌ه‌وری بیشتر سازمانی آنها کمک کند. از اهداف آموزش نرم‌افزارهای دیدگاه می‌توان به ارتقای سطح کمی و کیفی بهره‌برداری سازمان‌های مشتری و آشنایی با قابلیت‌های بهبود یافته نرم‌افزارهای دیدگاه، اشاره کرد.
شرکت چارگون علاوه بر برگزاری کلاس‌های آموزشی دیدگاه با همکاری مهندس پرویز آقا صادقی- مدیرعامل موسسه فراتر از دانش، چندین دوره آموزشی با موضوع «SQL Server 2017»  و «تکنولوژی AlwaysOn » را نیز با دعوت از تمامی مشتریان علاقمند به مبحث A.O برگزار کرده است.

اشتراک گذاری :