دهمین رویداد سالانه چارگون به صورت آنلاین و با محوریت «هوشمندی رشد سازمانی» ۱۱ بهمن ماه برگزار می‌شود.

وبینار هوشمندی رشد سازمانی در بخش‌های متنوع به ارائه روش‌های تصمیم‌گیری هوشمند برای تقویت زیرساخت توسعه کشور در شرایط تحریم‌های اقتصادی و کمبود منابع سازمانی خواهد پرداخت.

واکاوی ابعاد علمی مدیریت فرآیندهای سازمانی در سطوح بالاتر هوشمندی و استفاده از روندهای جدید هایپر اتوماسیون با نگاهی به تجربه عملی سازمان‌های بزرگ ایرانی، مرکزیت محتوایی این رویداد خواهد بود.

مخاطبان این وبینار گروه‌های مختلفی از مدیران کسب و کارهای کوچک و متوسط، مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات، مدیران و کارشناسان واحدهای توسعه سیستم‌ها و روش‌ها در سازمان‌ها و نیز دانشجویان رشته‌های مدیریت، فناوری اطلاعات و نرم افزار هستند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

هایپر اتوماسیون بر وظایف و فرآیندهای قابل خودکارسازی تمرکز دارد. این فناوری قرار نیست به طور کامل جایگزین انسان شود. در عوض، از طریق اتوماسیون اداری، انسان‌ها از وظایف تکراری و کم‌ارزش رها می‌شوند. کارکنان می‌توانند بر کارهایی متمرکز شوند که برای سازمان دارای ارزش بالاتری هستند.

با استفاده از ترکیبی از فناوری‌های اتوماسیون اداری هوشمند، ابراتوماسیون می‌تواند بر برخی از محدودیت‌های رویکردهایی که بر یک ابزار اتوماسیون تکیه دارند، غلبه کند. این امر به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا فراتر از محدوده فرآیندهای فردی حرکت کنند، هایپر اتوماسیون به عنوان یک ابزار مدیریت کارآمد برای مدیران کسب‌وکارهای کوچک و متوسط مفید خواهد بود.

در این راستا از همه علاقه‌مندان و فعالان حوزه مدیریت و فناوری اطلاعات برای حضور در این رویداد دعوت می‌کنیم. شایان ذکر است دبیرخانه این رویداد با شماره مستقیم ۸۴۲۰۳۳۵۹-۰۲۱ پاسخگوی سؤالات مدعوین گرامی خواهد بود.

لطفاً برای اعلام حضور و ثبت‌نام، مشاهده برنامه زمانی و جزئیات رویداد به وب سایت دهمین رویداد سالانه چارگون مراجعه فرمایید.

اشتراک گذاری :