پرش به محتوای اصلی

ارائه وب سرویس رصد اتوماسیون اداری دیدگاه به مشتریان دولتی

برگزاری کارگاه آموزشی «جلسات موثر» در هفتمین گردهمایی سالانه چارگون

مدیر راهکار اتوماسیون اداری چارگون از آمادگی این شرکت برای ارائه وب سرویس رصد اتوماسیون اداری دیدگاه که به نام سامانه پیگیری و استعلام الکترونیکی دولت (رصد) شناحته می‌شود، به دستگاه‌های دولتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، خشایار رفعتی- مدیر راهکار اتوماسیون اداری چارگون با اعلام این خبر گفت: همکاران چارگون در واحد اتوماسیون اداری درمدت زمانی محدود توانستند پیاده‌سازی سامانه وب سرویس‌های دولتی را به نتیجه برسانند.
وی ادامه داد: نهاد ریاست جمهوری سامانه‌ای را به نام سامانه پیگیری و استعلام الکترونیکی دولت (رصد) با هدف پایش و رصد پی‌نوشت‌ها و دستورهای رییس جمهور به کلیه دستگاه‌های اجرایی کشور و همچنین تسهیل تعاملات بین دستگاهی طراحی کرده است.
وی ادامه داد: کار دیگر این سامانه ارسال پیام برای اشخاص در سازمان مقصد و پیگیری مکاتبات ارسالی به آن سازمان است و بستر شبکه‌ای که این اتفاق بر روی آن می‌افتد، بستر شبکه دولت است و سازمان‌های دولتی باید بتوانند وب سرویس‌های مرتبط را به نحوی راه‌اندازی کنند که از طریق این شبکه قابل دسترسی باشد.
به گفته رفعتی، از طریق وب‌سرویس‌هایی که برای این منظور پیاده‌سازی شده‌اند سامانه رصد می‌تواند ارجاعات داخلی سازمان مقصد (درخت پیگیری) را بصورت مکتوب،‌ دریافت کند.
مدیر راهکار اتوماسیون اداری اضافه کرد: در سامانه رصد ارجاعات انجام شده بر روی نامه‌ها همراه با تاریخ و ساعت و نام و سمت افراد دریافت کننده ارجاع قابل مشاهده است‌. هریک از افرادی که نامه برای آن‌ها ارسال یا ارجاع شده با یک شناسه مشخص شناسایی می‌شوند و از طریق‌‌ همان شناسه، سامانه رصد می‌تواند پیام مورد نظر خود را برای فرد مورد نظر ارسال کند‌.
او با بیان اینکه چارگون باید در نرم‌افزار اتوماسیون اداری خود سریعا امکانات سرویس رصد را پیاده‌سازی کرده‌ است، گفت: پیاده‌سازی این سیستم نیازمند تغییرات دیتابیس و ایجاد زیرساخت مورد نیاز بود که در مجموع پروژه بزرگی را رقم زد و اکنون آماده هستیم تا این محصول را به سازمان‌های دولتی ارائه کنیم.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.