امکان جدیدی به نرم افزار پایشگر اضافه شده است که طی آن کاربرانی که روی سرور لاگین می‌کنند چنانچه که جزو کاربران مجاز نباشند به رابط سازمان ایمیل و پیامک ارسال می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

banner payeshgar

به گزارش روابط عمومی چارگون، براساس این امکان کاربرانی که روی سرور لاگین می‌کنند چنانچه که جزء کاربران مجاز از پیش تعریف شده در آن سازمان نباشند به رابط سازمان ایمیل و SMS ارسال می‌شود تا حملات سایبری ممانعت کنند. در این ویژگی حتی امکان ممانعت از ورود کاربر غیرمجاز به سرور نیز مهیاست؛ اما به دلیل اینکه رسالت پایشگر فقط اطلاع رسانی است از این قسمت صرف نظر شده است.‌
بنابراین گزارش از جمله مزایای این خدمت که از طریق گفتگوی کلاس‌های زیر ساختی نرم‌افزار پایشگر با API سیستم عامل مهیا شده، امکان بررسی وضعیت سشن‌های سیستم عامل است؛ یعنی اینکه ممکن است کاربر بصورت فیزیکی روی سرور لاگین نکرده باشد و فقط از طریق برنامه‌ای کانکشن زده و قصد دارد اسکریپت مخربی را روی سرور اجراء کند که در این صورت، قابل شناسایی و ردگیری خواهد بود.
لازم به یادآوری است؛ لاگ این تغییرات در بانک اطلاعاتی ثبت شده که می‌توان به استناد آن‌ها، گزارش‌های آماری مناسبی از ورود و خروج کاربران به سرور و فعالیت آنها در ساعات شبانه‌روز برای ارائه به مدیران IT سازمانها تهیه کرد.

اشتراک گذاری :