پرش به محتوای اصلی

دغدغه چارگون نسبت به کیفیت زندگی کاربران دیدگاه، قابل تحسین است

رویکرد چارگون نسبت به کاربران دیدگاه قابل تحسین است

کارشناس ارشد تحلیل سیستم‌‌های شرکت تاسیسات دریایی ایران معتقد است: تغییر کیفیت زندگی کاربران دیدگاه و دغدغه‌ چارگون  نسبت به مسئولیت‌های اجتماعی، قابل تحسین است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.


حسن نقی‌پور در گفت‌و‌گو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد:‌ از 3 سال پیش و  پس از آغاز همکاری با چارگون و خرید برخی از نرم‌افزارهای مجموعه دیدگاه، فعالیت‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های این شرکت برای ارتباط مستمر و موثر با مشتریان و کاربران دیدگاه را شاهد هستم.
وی با اشاره به برگزاری کارگاه‌های هنر شناخت مردم از سوی چارگون اضافه کرد: 2 بار در کلاس‌های شناخت تیپ‌های شخصیت شناسی چارگون شرکت کرده‌ام و معتقدم، رویکر چارگون در حوزه مسئولیت اجتماعی و افزایش اطلاعات مشتریانش خارج از تعاملات تجاری، قابلیت الگوبرداری زیادی برای شرکت‌های مختلف دارد.
وی ادامه داد: کارگاه‌‌های «شناخت هنر مردم» از لحاظ محتوا، انتخاب مدرس و هدف چارگون بسیار جذاب و قابل توجه است. قطعا این دوره‌ها در زندگی فردی و شغلی افراد شرکت‌کننده بسیار تاثیر دارد و کاربردی بودن آنها، حس خوبی را در افراد نسبت به چارگون ایجاد می‌کند.
کارشناس ارشد تحلیل سیستم شرکت تاسیسات دریایی ایران تاکید کرد: رویکرد چارگون در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و کیفیت زندگی مشتریانشان به افراد کمک می‌کند تا در روابط فردی و سازمانی، تصمیمات بهتری بگیرند، تیپ‌های شخصیتی مختلف را بشناسند و در نهایت نقش خود را برای ساختن جامعه‌ای بهتر به خوبی ایفا کنند.
به گفته نقی‌پور، فعالیت پیگیرانه چارگون در مسئولیت‌های اجتماعی اعم از برگزاری کارگاه‌های آموزشی تا برگزاری رویدادهای مختلف در حوزه معلولین نشان می‌دهد، ماموریت این شرکت علاوه بر کمک به پیشرفت کسب و کار ایرانی‌، افزایش مهارت‌های فردی، سازمانی و تاثیر‌گذاری بیشتر بر توسعه جامعه ایرانی است.
به گزارش روابط عمومی چارگون، 1500 پرسنل شرکت تاسیسات دریایی ایران با خرید نرم‌افزارهای حضور و غیاب، حقوق و دستمزد، تشکیلات سازمانی، پرسنلی، بیمه مکمل و پیشخوان کارکنان از سوی مدیریت این مجموعه در فهرست کاربران دیدگاه در راهکار مدیریت جامع منابع انسانی، قرار گرفته‌اند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.