کارگاه آموزشی جلسات موثر؛چگونه در کوتاه ترین زمان، سرآمدی سازمان را رقم بزنیم؟ در هفتمین گردهمایی سالانه چارگون برگزار می‌شود.

خشایار رفعتی مدیر راهکار <a href=

خشایار رفعتی- مدیر راهکار اتوماسیون اداری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون ضمن اعلام این خبر افزود: این کارگاه آموزشی با هدف ارائه نکات کلیدی و طلایی به مدیران برای حضور موثر و کارآمد در جلسات سازمانی طرح‌ریزی شده است.
وی ادامه داد: در بسیاری از گفت‌وگوها و جلسات سازمانی، موضوعات اصلی و ریشه‌ای به دلایل مختلف اعم از خودداری اعضا از طرح نظرات سازنده و یا ایجاد فضای یک وجهی و غالب از سوی برخی حاضران در جلسه و …‌ مورد بحث قرار نمی‌گیرند و حل نمی‌شوند.
وی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم در کارگاه آموزشی جلسات موثر، مهارت‌های دیالوگ‌محور به مخاطبان آموزش داده شود تا بتوانند به راحتی درباره موضوعات ریسک‌دار و حساس در همه سطوح سازمان خود صحبت کنند.
مدیر راهکار اتوماسیون اداری چارگون خاطرنشان کرد: ما معتقدیم با یادگیری مهارت بیان کردن نظرات و شنیده شدن و دعوت کردن دیگران به گفت‌وگو، افراد می‌توانند بهترین ایده‌ها را به دست بیاورند، بهترین تصمیمات را بگیرند و با احساس بهتر و تعهد بالاتر آنها را اجرایی کنند.
رفعتی بر ارائه مشاوره و همراهی کامل چارگون با مشتریان از طریق تولید ابزارهای نرم‌افزاری و ارائه راهکارهای مشاوره‌ای تاکید کرد و گفت: در تلاشیم با برگزاری کارگاه‌های آموزشی عمومی و خارج از حوزه نرم‌افزاری در جهت ارتقای دانش و آگاهی مدیران و افراد کلیدی سازمان‌های مشتری نیز گام برداریم.
لازم به ذکر است که جناب آقای عماد قائنی دکترای مدیریت منابع انسانی از شرکت تجربه شاپرک آبی، مدرس کارگاه آموزشی جلسات موثر (چگونه در کوتاهترین زمان، سرآمدی سازمان را رقم بزنیم) خواهد بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

کارگاه آموزشی «جلسات موثر؛ چگونه در کوتاه ترین زمان، سرآمدی سازمان را رقم بزنیم » روز دوم دیماه همزمان با برگزاری هفتمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می شود.

اشتراک گذاری :