مرکز آموزش و مشاوره چارگون، کارگاه فنی و آموزشی Backup and Disaster Recovery  را برای مدیران سازمان‌های بهره‌بردار مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برگزار می‌کند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، این کارگاه به پیشنهاد واحد پشتیبانی فنی چارگون برای مدیران حدود 30 سازمان مشتری و کاربر مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه برگزار می‌شود.
این کارگاه تخصصی، روز دوشنبه 8 مردادماه با موضوع آموزش‌های عملی و فنی دربارهBackup and Disaster Recovery توسط مهندس پرویز آقاصادقی و در موسسه فراتر از دانش، برپا می‌شود‌.
مهندس پرویز آقا صادقی در 36 سال تجربه کاری خود از برنامه‌نویسی تا طراحی سیستم و مدیریت IT به شکل مستمر به تدریس دوره‌های مختلف برنامه‌نویسی و بانک‌های اطلاعاتی مشغول بوده و از سال 77 تاکنون به طور اختصاصی و حرفه‌ای در زمینه SQL Server و Visual Studio فعالیت داشته است.
بنابراین گزارش، کارگاه فنی و آموزشی Backup and Disaster Recovery نخستین تجربه چارگون در حوزه افزایش مهارت‌ها و توانمندی فنی و علمی نمایندگان سازمان‌های مشتری و کاربران مجموعه دیدگاه است.
در این کارگاه آموزشی، مدیران فنی برخی از سازمان‌های کاربر مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مانند وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو،‌ استانداری سمنان، علوم پزشکی همدان، سازمان میراث فرهنگی کشور، شرکت توزیع برق تهران، بانک‌های آینده، توسعه صادرات، کشاورزی  و بانک صنعت و معدن، وزارتخانه‌های راه،‌ رفاه، ورزش و نیرو، سازمان بورس و اوراق بهادار، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و … حضور خواهند داشت.
گفتنی است؛ شرکت چارگون از حدود یکسال پیش در راستای مسئولیت‌های اجتماعی نیز اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی«هنر شناخت مردم» کرده که با استقبال نمایندگان سازمان‌های مشتری همراه بوده است. این کارگاه‌ها با حضور جهانگیر پورصمیمی از مجرب‌ترین اساتید حوزه مدیریت منابع انسانی و با هدف افزایش توانمندی‌های فردی مدیران در تیپ‌شناسی و راهکارهای تعامل با دیگران به روش MBTI، برگزار می‌شوند.

اشتراک گذاری :