کارگاه آموزشی 2 روزه سیستم‌های ارزیابی عملکرد و پرسنلی دیدگاه با حضور کاربران منابع انسانی در بخش بیمه‌ای و درمانی اداره‌کل تامین اجتماعی استان اصفهان از امروز چهارشنبه 18 بهمن‌ماه آغاز شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، در این کارگاه آموزشی که با حضور 100 نفر از کاربران اداره‌کل تامین اجتماعی استان اصفهان برپا می‌شوند، خانم‌ها فاطمه بانی، نسترن ملاشریفی و آقای کامیار هدایت از کارشناسان چارگون سرفصل‌های مختلفی از بکارگیری نرم‌هایدیدگاه را به مخاطبان آموزش می‌دهند.
چگونگی طراحی ساختار اجرایی سازمان، ساخت روابط سازمانی مرتبط مراکز و طراحی و اجرای فرآیند ارزیابی سازمان از طریق نرم‌افزار ارزیابی عملکرد و چگونگی کارکرد نرم‌افزار پرسنلی، متمرکزسازی اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌ها پس از نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه از جمله این سرفصل‌های آموزشی هستند.
با قرار گرفتن سازمان بزرگ تامین اجتماعی در فهرست کاربران نرم‌افزارهای دیدگاه، سیستم‌‌های مختلف این مجموعه شامل ارزیابی عملکرد، استخدام، اعزام و پایان خدمت، پرسنلی، تشکیلات سازمانی، توسعه و آزمون، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد برای استقرار در این سازمان انتخاب شدند که عملیات نصب و آموزش آنها به تدریج اجرایی می‌شود.
بنابراین گزارش؛ تاکنون کاربران ادارات‌کل تامین اجتماعی 28 استان در سراسر کشور آموزش‌های لازم برای بهره‌برداری از نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه را فراگرفته‌اند و تا به امروز در 3 دوره ارزیابی عملکرد سازمان‌ها از این سیستم، بهره‌برداری کردند.
نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه از حوزه نرم‌افزارهای منابع انسانی است که ابزاری کارآمد در سنجش عوامل کارکردی و عملکرد پرسنل به شمار می‌رود.
این نرم‌افزار در بستری یکپارچه و مرتبط با دیگر نرم‌افزارهای دیدگاه و همچنین ساختار منعطف خود قابلیت‌های متنوعی در پوشش‌دهی انواع روش‌های مرسوم در حوزه سنجش عملکرد کارکنان یک سازمان را داراست.
تهیه و گردش تایید پیش‌نویس دستورالعمل ارزیابی، ‌تعریف دوره‌های ارزیابی، ارائه الگوهای پاسخ به شاخص‌های ارزیابی به همراه تعیین امتیازات گزینه‌ها و دسته‌بندی شاخص‌های ارزیابی از جمله قابلیت‌های نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه است.

اشتراک گذاری :