تیم فنی و استقرار شرکت چارگون درمردادماه روزهای پُرکاری را پشت‌سر گذاشت و توانست عملیات نصب و استقرار نرم‌افزارهای مختلف مجموعه‌ دیدگاه را در 20 سازما‌ن‌ مشتری خود با موفقیت به پایان برساند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

banner-1

به گزارش روابط عمومی چارگون، استقرار نرم‌افزارهای آموزش، انبار، اموال و خرید و تدارکات در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه؛ استقرار نرم‌افزار حقوق و دستمزد در شرکت تامین سرمایه آرمان و اجرای نرم‌افزار مکاتبات 5 و دیدگاه همراه در شرکت هواپیمایی قشم از جمله پروژه‌های پایان یافته در مردادماه است.
نصب نرم‌افزار مکاتبات در انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران، اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم و همچنین راه‌اندازی نرم‌افزارهای مکاتبات 5، ECE در شرکت تولید نیروی برق حرارتی نکا (شهید سلیمی) و شرکت تولید نیروی برق استان خراسان رضوی نیز از دیگر پروژه‌های خاتمه یافته است.
لازم به ذکر است که استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه و سرویس ارسال پیام کوتاه، فکس در شرکت خنک کننده موتور ولئو آرمکو و نصب نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه، فکس، BPMS، BPMS 5، وب سرویس ثبت پیش‌نویس، پرسنلی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد در سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران نیز توسط تیم فنی چارگون در زمان مقرر  اجرایی شده است.
بنابراین گزارش تیم استقرار چارگون همچنین توانست نرم‌افزارهای مکاتبات، ارسال و دریافت فکس و ECE را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود، نرم‌افزار پرسنلی را در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان و نرم‌افزارهای پرسنلی و حضور و غیاب را در شرکت آرام عمران اریکه و نرم‌افزارهای مدیریت کارها و BPMS را در شرکت روژین، اجرایی کند.
تیم فنی چارگون همچنین نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه، ایمیل، ECE و Sync را در ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان‌های اصفهان، قم و استان مرکزی اجرایی کند.
نصب نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب، نرم افزار حقوق و دستمزد و دیدگاه همراه در شرکت مهندسی فن آفرین حصین قشم،‌ راه‌اندازی نرم‌افزارهای پرسنلی، حضور و غیاب و نرم افزار حقوق و دستمزد در شرکت گروه رایانه تدبیر پرداز و استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه، فکس، پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب در شرکت پرتو نگین ناصح نیز از دیگر پروژه‌های پایان یافته تیم فنی و استقرار چارگون در مردادماه است.

اشتراک گذاری :