راه‌اندازی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه در شرکت شهرسازی ایرانیان

شرکت بین‌المللی توسعه شهرسازی ایرانیان با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

محمد مهدی زارعی، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: این شرکت علاوه بر نرم افزارهای مکاتبات و مدیریت اسناد مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه با هدف دسترسی آسان مدیران به اطلاعات درهر زمان و مکان ، دیدگاه همراه را نیز خریداری کرده است.
کارشناس فروش محصول چارگون تاکید کرد: پراکندگی اطلاعات یکی از مشکلات همیشگی سازمان‌ها و تأسیس آرشیوی متمرکز از اسناد، فایل‌ها و اطلاعات از دغدغه اصلی آن‌ها است که سیستم مدیریت اسناد دیدگاه این امکان را به سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌دهد تا اسناد، اطلاعات، فایل‌ها و مدارک مختلف را با حفظ محدوده‌های امنیتی ذخیره کنند.
به گفته وی، آرشیو مستندات به صورت سازمانی و یا شخصی، اشتراک و کنترل دسترسی افراد به اطلاعات و جستجو و دستیابی سریع به اطلاعات از دیگر ویژگی‌های نرم‌افزار مدیریت اسناد دیدگاه هستند.
وی یادآورشد: نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه نیز ضمن آسان کردن دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان، پاسخ‌گویی به مخاطبین اعم از سازمان‌ها و مراجعه‌کنندگان را تسریع می‌کند.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به سرکار خانم شهرزاد فتاحی واگذار شده است.

برچسب ها: , , , , , , , , , ,