پرش به محتوای اصلی

 ارائه نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه به 8 سازمان مشتری چارگون

آشنایی بازدیدکنندگان نمایشگاه جانبی گردهمایی سالانه چارگون با نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه

8 سازمان مشتری چارگون، بهره‌برداری از لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه را برای ایجاد تحول ساختاری و اداری در مجموعه خود برگزیدند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت تانا انرژی با انتخاب اپلیکیشن پیشخوان و شهرداری هیدج اپلیکیشن مکاتبات از دیدگاه همراه و شرکت پارس دارو (سهامی عام) مکاتبات5 و سرویس ارسال و دریافت فکس و ایمیل و اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه به فهرست بهره‌برداران از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه پیوستند.
موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی نیز در نخستین همکاری خود با چارگون نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه و سرویس ارسال و دریافت فکس را برگزید.
بنابراین گزارش، شرکت توسعه مسکن ایران نیز نرم‌افزار مکاتبات ۵ و سرویس‌های تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE وLINK، ارسال و دریافت فکس و ایمیل وهمچنین اپلیکیشن مکاتبات از دیدگاه همراه را برای بهره‌برداری در ساختار اداری خود برگزیده است.
دیگر مشتریان جدید در فهرست کاربران دیدگاه را دانشگاه معارف اسلامی استان قم با مکاتبات5 و اپلیکیشن مکاتبات از دیدگاه همراه، اداره کل میراث فرهنگی خراسان شمالی با انتخاب نرم‌افزار‌ مکاتبات5، سرویس ارسال و دریافت فکس و سرویس تبادل اطلاعات درون سازمانی SYNC و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان با گزینش نرم‌افزار مکاتبات5 و سرویس تبادل اطلاعات برون سازمانی ECE و LINK می‌توان دانست.
نرم‌افزار مکاتبات ۵ مجموعه دیدگاه با امکانات و قابلیت‌های متعدد، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به اطلاعات، انجام امور روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان را میسر و با مکانیزه کردن فرآیندهای اداری، پاسخ‌گویی سریع به مخاطبین را ممکن می‌کند.
طراحی یکپارچه و پشتیبانی از عملیات و مستندات مختلف سازمانی شامل نامه‌های اداری، فکس نامه، پست الکترونیک، پیش‌نویس و پیگیری نامه‌ها، آرشیو و مدیریت اسناد و… این نرم‌افزار را به ابزاری قوی برای ایجاد تحول در ساختارهای اداری تبدیل کرده است.
بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید و به روز، امکان استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، عدم نیاز به آپدیت office، امکان تعامل و گفت‌و‌گو chat وcollaboration ،Drag and drop، افزایش قابلیت‌های کار با کیبورد و…. بر میزان کارآمدی و تحول‌آفرینی نرم‌افزار مکاتبات در نسل جدید دیدگاه5 افزوده است.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.