کارشناسان شرکت چارگون آخرین قابلیت‌های مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه را برای بازدیدکنندگان نمایشگاه پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات تشریح کردند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، هم‌زمان با برگزاری پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، سبد محصولات نرم‌افزاری دیدگاه با هدف آشنایی هر چه بیشتر مدیران آی‌تی سازمان‌های دولتی و خصوصی در نمایشگاه جنبی این همایش، عرضه شد.
در این نمایشگاه که با حضور جمعی از فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور تشکیل شد،‌ شرکت چارگون نیز در با ارائه از آخرین دستاوردهای مجموعه دیدگاه، حضور فعال داشت.
مدیران آی‌تی سازمان‌های مشتری چارگون مانند سرکار خانم مهندس جعفری- رئیس گروه پشتیبانی نرم‌افزار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سرکار خانم میرسپاسی از شرکت توزیع نیروی برق، آقای دکتر شجاعت- رییس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور و سایر مدیران آی‌تی از غرفه چارگون بازدید و درباره آخرین امکانات و دستاوردهای دیدگاه با کارشناسان گفت‌وگو کردند.
روزبه بهرامی- مدیر واحد فروش،میلاد پاکنژاد و مونا اسماعیلی از کارشناسان این واحد در غرفه چارگون میزبان بازدیدگنندگان نمایشگاه بودند.
گفتنی است؛ پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با شعار «حکمرانی داده‌ها» پنجم آذرماه در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد با همکاری نهاد ریاست جمهوری برگزار و معرفی و ارائه محصولات برگزیده در حوزه‌های گوناگون فناوری اطلاعات، حمایت از ایده‌های برتر و بومی فناوری اطلاعات در کشور و ارائه جدیدترین محصولات بومی فناوری اطلاعات در نمایشگاه ITMANC 2017 از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

اشتراک گذاری :