تیم فنی چارگون 10 سازمان مشتری را برای بهر‌ه‌برداری از امکانات بیشتر اتوماسیون مکانیزه و گردش آسان‌تر مکاتبات اداری به نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه تجهیز کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
اتوماسیون اداری دیدگاه
اتوماسیون اداری دیدگاه

به گزارش روابط عمومی چارگون گروه احیاء، آسایشگاه خیریه کهریزک و شرکت داروگستر محک در نخستین انتخاب خود از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، سیستم مکاتبات 5 و سرویس‌های فکس، ایمیل، link و ECE را برای نصب و استقرار، انتخاب کرده‌اند.
دانشگاه معارف اسلامی استان قم و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران نیز علاوه بر سیستم مکاتبات 5 نرم‌افزار دیدگاه همراه، سرویس‌های ایمیل و Sync ( سینک سرور دیدگاه) را برگزیده‌اند تا بتوانند از ظرفیت یکپارچگی سیستمی و ارتباط امن و آسان با سایر مراکز تابعه، بهره‌برداری کنند.
در ادامه فعالیت‌های تیم فنی و استقرار چارگون، نرم‌افزارهای مکاتبات 5، دیدگاه همراه، BPMS 5 و سرویس‌های فکس و ایمیل را در گروه انرژی تکین نصب و راه‌اندازی کرده‌اند.
فراهم کردن زمینه مهاجرت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) و صندوق ذخیره فرهنگیان به نرم‌افزار مکاتبات 5 نیز از دیگر اقدامات تیم فنی چارگون بوده است.
بنابراین گزارش، فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی جمهوری اسلامی ایران نیز به تبعیت از سایر فداراسیون‌ها و مجموعه‌های وزرشی زیر مجموعه وزارت ورزش به نرم‌افزار مکاتبات 4 و سرویس Sync (سینک سرور) دیدگاه مجهز شده است.
نرم‌افزار مکاتبات در راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه، گردش مکانیزه نامه‌ها و مکاتبات سازمانی را در کلیه سطوح تحت پوشش قرار می‌دهد. این نرم‌افزار با آسان کردن فرآیند دسترسی و نگهداشت مکتوبات اداری و حذف کامل کاغذ در ساختارها، بیشترین ظرفیت بهره‌وری را در اختیار مدیران سازمان‌های بهره‌بردار قرار می‌دهد.
از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه می‌توان به پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، بازکردن چندین پنجره به صورت همزمان، عدم نیاز به آپدیت office و امکان گفت‌و‌گوی کاربران، اشاره کرد.
بنابراین گزارش، پوشش همه‌جانبه نیازهای کاربران در حوزه‌های کارکردی و مفاهیم نوین اتوماسیون اداری از سوی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به توسعه ضریب نفوذ این نرم‌افزارها در سازمان‌های مشتری و انواع کسب و کارهای ایرانی منجر شده است.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه‌ها را از سوی چارگون سرکار خانم شراره رضائیه و آقایان علی قاسم‌پور، مهدی راد و حامد دولت آبادی بر عهده داشته‌اند.

اشتراک گذاری :