تیم فنی چارگون استقرار نرم‌افزار مکاتبات 5 دیدگاه از راهکار اتوماسیون اداری را با موفقیت در 7 سازمان مشتری به پایان رساند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، تیم فنی شرکت توانست با هدف ایجاد تحول در ساختار اداری و مکاتباتی، شرکت کاسپین شیر کادوس را به نرم‌افزار مکاتبات 5 و دیدگاه همراه و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران مجتمع سنگ آهک پیربکران را به نرم‌افزار مکاتبات 5 و سرویس Sync مجهز کند.
بنابراین گزارش، تیم فنی چارگون همچنین نرم‌افزار مکاتبات5 و سرویس‌های ارسال و دریافت فکس، ایمیل و سرویس ECE و Sync را در شرکت بهاوند باراد، شرکت آسیا گستر قشم و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان شمالی عملیاتی کرد.
نرم‌افزارمکاتبات 5 دیدگاه در شرکت توزیع داروهای دامی دارو پخش و شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر نیز استقرار یافت.
نرم‌افزار مکاتبات در راهکار اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، گردش مکانیزه نامه‌ها و مکاتبات سازمانی را در کلیه سطوح تحت پوشش قرار می‌دهد.
این نرم‌افزار با آسان کردن فرآیند دسترسی و نگهداشت مکتوبات اداری و حدف کامل کاغذ در ساختار ها، بیشترین ظرفیت بهره‌وری را در اختیار  مدیران سازمان‌های بهره‌بردار قرار می‌دهد.
از ویژگی‌های منحصر به فرد و مهم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در سازمان‌های مشتری می‌توان به حذف کامل کاغذ از ساختار اداری(Paperless)، پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، امکان استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window) و بازکردن چندین پنجره به صورت همزمان، عدم نیاز به آپدیت office، فضای تعامل و گفت‌و‌گو chat وcollaboration ،Drag and drop بین کاربران و افزایش قابلیت‌ها و پویایی نرم‌افزار اشاره کرد.
پوشش همه‌جانبه نیازهای کاربران در حوزه‌های کارکردی و مفاهیم نوین اتوماسیون اداری از سوی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به توسعه ضریب نفوذ این نرم‌افزارها در سازمان‌های مشتری و انواع کسب و کارهای ایرانی منجر شده است.
گفتنی است مدیریت این پروژه‌ها از سوی تیم فنی چارگون را سرکار خانم شراره رضائیه و جناب آقای مهدی راد برعهده داشته‌اند.

اشتراک گذاری :