پرش به محتوای اصلی

توسعه دامنه نفوذ اتوماسیون اداری دیدگاه در 2 سازمان مشتری

اتوماسیون اداری دیدگاه در سازمان_های مشتری

نرم‌افزار مدیریت اسناد و نرم‌افزار کارها از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه در 2 سازمان مشتری چارگون نصب و عملیاتی شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی، اخیرا به نرم‌افزار مدیریت اسناد دیدگاه از حوزه اتوماسیون اداری مجهز شده که وظیفه عمده آن را ایجاد آرشیو اسناد سازمانی تشکیل می‌دهد.
وظیفه این نرم‌افزاز  ثبت، نگهداری و ایجاد بانک اطلاعاتی و آرشیوی متمرکز از اسناد، فایل‌ها و اطلاعات سازمان بهره‌بردار است. این نرم‌افزار با طبقه‌بندی اطلاعات و مدارک مختلف سازمان و تعیین محدوده دسترسی برای کاربران مختلف، امنیت اطلاعات در سازمان را تضمین می‌کند.
نرم‌افزار مدیریت اسناد اتوماسیون اداری دیدگاه، ابزاری کارآمد برای مدیران سازمان‌های بهره‌بردار برای متمرکزسازی اسناد و اطلاعات و جلوگیری از پراکندگی آنهاست. ارتباط پیوسته نرم‌افزار مدیریت اسناد اتوماسیون اداری دیدگاه با سایر سیستم‌ها در حوزه‌های منابع‌انسانی، لجستیک و مالی آن را به بستر امن اطلاعاتی سازمان بدل کرده است.
اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی پیش از این نیز به نرم‌افزار مکاتبات و سرویس‌های ECE ،LINK ،SYNC و جستجو و گزارشگیری در متن از حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه مجهز شده بود.
بنابراین گزارش، تیم فنی چارگون همچنین در پروژه‌ای دیگر، پژوهشگاه نیرو را به نرم‌افزار کارها از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه مجهز کرده است. این سازمان، پیش از این نیز با خرید نرم‌افزارهای متعدد از راهکار اتوماسیون اداری و منابع انسانی دیدگاه تلاش کرده است تا ساختار سازمانی خود را به درجه‌ای مطلوب و مناسب ارتقا دهد.
نسل جدید نرم‌افزار کارها در مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، ابزاری برای مدیریت تیم‌های کاری و پروژه‌هاست که محور اصلی آن را توسعه تعامل و گفتمان سازمانی، تشکیل می‌دهد. یکپارچگی و اتصال نرم‌افزار کارها با سایر سیستم‌های مجموعه دیدگاه،‌ انعطاف‌پذیری، مدیریت پروژه‌ها با قابلیت تقسیم کار بین افراد تیم متناسب با توانمندی آنها از ویژگی‌های اصلی این نرم‌افزار است.
ارزش افزوده بکارگیری نرم‌افزار کارها در سازمان‌های بهره‌بردار را نیز می‌توان صرفه‌جویی در هزینه‌های مالی وانسانی، ایجاد شفافیت و افزایش ‌دقت و نظم در پروژه‌ها دانست.
پژوهشگاه نیرو در حال حاضر با ۱۰۰۰ کاربر از بهره‌برداران نرم‌افزارهای مختلف اتوماسیون اداری و منابع انسانی در حوزه‌های پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب، ارزیابی عملکرد، بیمه مکمل و BPMS5، جلسات، مکاتبات۵، دیدگاه همراه و سرویس‌های فکس، ECE و LINK است.
گفتنی است از سوی چارگون آقایان علی قاسم‌پور و مهدی راد مدیریت این پروژه‌ها را برعهده دارشته‌اند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.