اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان با خرید لیسانس نرم‌افزار خرید و تدارکات از حوزه لجستیک و نصب پایشگر، دامنه همکاری خود را با چارگون توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

حمیدرضا ترکمان، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان از مشتریان قدیمی چارگون است که از محصولات نرم‌افزاری دیدگاه در حوزه‌های اتوماسیون اداری، مالی، لجستیک و منابع انسانی بهره برده است.
به گفته وی در حال حاضر نرم‌افزارهای مدیریت اسناد و مکاتبات، سرویس ارسال و دریافت فکس در حوزه زیرساخت، نرم‌افزار اموال و دارائی‌های ثابت و انبار، حسابداری انبار، نرم‌افزارهای بودجه و اعتبارات و حسابداری مالی، نرم‌افزار آموزش و پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و مکانیزاسیون گردش اداری در حوزه منابع انسانی در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان مورد استفاده کاربران این اداره کل قرار می‌گیرد.
ترکمان با بیان اینکه همکاری چارگون و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان با عملیاتی‌سازی نرم‌افزار دیدگاه همراه دامنه بیشتری یافته است، افزود: این اداره کل برای تکمیل کردن مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در ساختار سازمانی خود اخیرا اقدام به خرید نرم‌افزار خرید و تدارکات از حوزه لجستیک و نرم‌افزار پایشگر کرده است.
کارشناس فروش محصول چارگون با تاکید بر اینکه برنامه‌ریزی و سامان‌دهی فرآیند خرید و تأمین کالا و خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت فعالیتی پیچیده و زمان‌بر است،گفت: نرم‌افزار خرید و تدارکات به عنوان یکی از نرم‌افزارهای حوزه «لجستیک» به منظور مکانیزه کردن فرآیندهای واحد تدارکات در سازمان‌های دولتی و خصوصی طراحی شده است.
به گفته وی، در طراحی و توسعه این محصول نرم‌افزاری سعی شده است تا علاوه بر توجه به مسائل فنی، به مسائل و موارد مطرح در محیط عملیاتی نیز توجه شود و از آنجا که سطح موجودی انبار در نقطه بهینه و مطلوب در نظر گرفته می‌شود، کمک شایانی به کاهش هزینه‌های خرید و در نهایت سودآوری سازمان می‌شود.
ترکمان خاطر نشان کرد: این سیستم به تصمیم‌گیری مدیران در انتخاب بهترین منبع برای تهیه مناسب‌ترین کالا یاری رسانده و فرآیندهای کاری مرتبط را تسهیل می‌کند. همچنین ضمن برقراری ارتباط با سایر نرم‌افزارهای دیدگاه روال‌های درون سازمانی را نیز در این حوزه مکانیزه می‌کند.
گفتنی است مدیریت این پروژه را از سوی چارگون جناب آقای مصطفی حصامی بر عهده دارد.

اشتراک گذاری :