پرش به محتوای اصلی

در گفت‌‌وگو با مدیر راهکار منابع انسانی چارگون مطرح شد: تیم استقرار منابع انسانی با سبکی متفاوت به مشتریان خدمات می‌دهد

برگزاری کارگاه آموزشی «هوش تجاری یا BI» در هفتمین گردهمایی سالانه چارگون

مدیر راهکار منابع انسانی چارگون تاکید کرد: ترکیب تیم‌های مختلف راهکار منابع انسانی در بخش سرپرستی و اعضا تغییرات بسیاری داشته است که همه آنها به پویایی و نشاط این واحد افزوده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

نوشین محمدی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: استراتژی تغییر ساختار چارگون که اواخر سال قبل اجرایی شد، دستاوردهای مهم و اثربخشی برای همه بخش‌ها و ارکان شرکت داشته است.
وی اضافه کرد: راهکار منابع انسانی چارگون پس از ایجاد تغییرات و پیوستن گرو‌ه‌های تولید،‌ استقرار و پشتیبانی به یکدیگر از انسجام و یکپارچگی بیشتری بهره می‌برد.
وی یادآورشد: پس از تغییرات کلی در چارت سازمانی چارگون،‌ در تیم‌های استقرار و پشتیبانی به واسطه تعیین و تدوین راهبردها و سیاست‌ها و همچنین افزوده شدن پروژه‌های بزرگ و ملی، خودمان به سمت تغییر پیش رفتیم.
به گفته محمدی، ترکیب تیم‌های منابع انسانی از سرپرستان گروه‌ها گرفته تا اعضای آنها ترکیب جدیدی هستند؛ چون در هر دو تیم به پویایی و انگیزه‌بخشی جدی نیاز داشتیم.
مدیر راهکار منابع انسانی چارگون خاطرنشان کرد: تیم استقرار منابع انسانی چارگون، تیم سرزنده، سرحال و یکپارچه‌ای است که سبک متفاوتی از استقرار پروژه‌ها را به مشتریان ارائه می‌دهد.
نمونه این تغییر سبک ارائه به مشتریان را در پروژه بزرگ دانشگاه پیام نور می‌توان دید؛ چراکه ظرف یکماه، پروژه به مرحله ورود اطلاعات و صدور احکام رسیده است در حالی که به طور معمول باید چند ماه طول می‌کشید.
محمدی با اشاره به اینکه سال سختی پیش روی واحد منابع انسانی چارگون قرار دارد، گفت:‌ امسال چندین پروژه‌ بزرگ و ملی برای ما تعریف شده است که هر کدام در ساختار اداری و سازمانی کشور تحول‌آفرین خواهند بود؛ ما متعهدیم این پروژه‌ها را با بهترین خروجی برای مشتریانمان اجرایی کنیم.
وی همچنین به اعمال تغییرات در واحد پشتیبانی اشاره کرد و افزود: تیم پشتیبانی چارگون نیز به واسطه تغیییرات ساختاری به تحول و پویایی نیاز داشت که خوشبختانه با کمترین ریسک توانستیم اعضایی جوان،‌ مشتاق برای تجربه‌اندوزی و فعال در کار تیمی را گردهم جمع کنیم.
مدیر راهکار منابع انسانی چارگون تغییر ساختار در شرکت و یک‌دست کردن همه واحدها را تصمیمی بزرگ و مثبت دانست و گفت: در حال حاضر همه اعضا در راهکار منابع انسانی باهم بسیار هماهنگ و یک‌دست هستند و روحیه کار تیمی و حمایتی در آن موج می‌زند.
به گفته وی، مهمترین مزیت یکپارچه‌سازی واحدهای مختلف چارگون افزایش همفکری‌ها و جلوگیری از تصمیم‌گیری‌های جزیره‌ای و متفرقه‌ است.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.