پرش به محتوای اصلی

تشریح دستاوردهای مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در نمایشگاه مدیریت راهبری امنیت و پدافند سایبری

عملکرد مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در سازمان‌های مشتری

شرکت چارگون با معرفی قابلیت‌های مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در نمایشگاه جانبی رویداد آموزشی مدیریت راهبری امنیت و پدافند سایبری در سازمان‌ها حضور خواهد داشت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به روابط عمومی چارگون، معرفی هرچه بیشتر محصولات نرم‌افزاری دیدگاه به مدیران کلیدی و تصمیم‌ساز سازمان‌های دولتی و خصوصی و ارائه آخرین امکانات و دستاوردهای این مجموعه نرم‌افزاری از جمله اهداف چارگون برای حضور در این نمایشگاه است.
کارشناسان چارگون در روزهای 11، 12 و 13 تیرماه با حضور در غرفه شرکت که در محل سالن همایش علامه امینی واقع در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برپا می‌شود آخرین قابلیت‌های مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه را برای بازدیدکنندگان تشریح می‌کنند.
در این نمایشگاه علاوه بر معرفی قابلیت‌های یکپارچه نرم‌افزارهای دیدگاه در پوشش‌دهی نیازهای سازمان‌های بزرگ ملی،‌ دولتی و خصوصی، دستاوردهای چارگون در حوزه امنیت و پایداری نرم‌افزارها نیز به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.
بنابراین گزارش، شرکت چارگون از حدود 2 سال قبل بر استفاده از تکنولوژی AlwaysOn در مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در معماری جدید آن تمرکز داشته است.
تشریح مزیت‌های بهره‌مندی از این قابلیت به سازمان‌های بزرگی که به high availability و امنیت بالای اطلاعات خود حساسند از دیگر اهداف حضور چارگون در نمایشگاه مدیریت راهبری امنیت و پدافند سایبری خواهد بود.
در این نمایشگاه همچنین اقدامات چارگون در ارائه راهکارهای سازمانی برای پشتیبانی پیشگیرانه و کاهش اختلالات ناشی از مشکلات سخت‌افزاری، باج‌افزارها، بد‌افزارها، خطاهای انسانی و … نیز به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.
گفتنی است؛ رویداد مدیریت راهبری امنیت و پدافند سایبری در سازمان‌ها و صنایع کشور با همکاری مرکز مطالعات پدافند غیرعامل کشور از تاریخ 9 الی 13 تیرماه برگزار خواهد شد.
در این رویداد 3 کارگاه آموزشی با محورهای آموزش راهبردهای امن‌سازی زیرساخت‌ها در برابر تهدیدات سایبری، آشنایی با جرایم سایبری و آیین دادرسی کیفری آنها و کارگاه ارزیابی امنیتی و نفوذپذیری سامانه‌های سایبری نیز برپا خواهند شد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.