ششمین کارگاه آموزشی دوره‌ مقدماتی «هنر شناخت مردم» به روش (MBTI) با هدف ارتقای مهارت‌ها و توانمندی‌های مدیران سازمان‌های مشتری چارگون، برگزار شد.

کارگاه هنر شاخت مردم مشتریان چارگون
کارگاه هنر شاخت مردم مشتریان چارگون

به گزارش روابط عمومی چارگون، روز پنج‌شنبه 12مهرماه، ششمین کارگاه‌ هنر شناخت مردم با موضوع تیپ‌شناسی شخصیت به روش (MBTI) با ارائه سرفصل‌های آموزشی متنوع در مرکز مشاوره و آموزش چارگون برگزار شد و مورد استقبال نمایندگان سازمان‌های مشتری قرار گرفت.

در این کارگاه آموزشی مدیران و کارشناسان ارشد 13 سازمان مشتری بهره‌بردار مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه از سازمان‌هایی مانند شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه راهبردی راز، پتروپارس، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بنیاد شهید و امور ایثارگران، اسنپ، بانک رفاه، بانک صنعت و معدن و دانشگاه قم حضور یافتند.
این کارگاه آموزشی را مانند دوره‌های قبلی، جهانگیر پورصمیمی از مدرسین موفق مدیریت منابع انسانی و دارای مدرک بین‌المللی تدریس MBTI از مرکز CPP  اداره کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

برگزاری کارگاه‌های «شناخت هنر شناخت مردم»‌ از جمله برنامه‌های چارگون در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی است که هدف از برگزاری آنها ایجاد شبکه ارتباطی بین سازمان‌های مشتری و ایجاد تعاملات غیر تجاری بین آنهاست. تلاش شده تا در هر دوره، جمع متنوعی از مشتریان چارگون دعوت شوند تا به تدریج امکان حضور نمایندگان همه سازمان‌ها در این کارگاه‌ها فراهم شود و بتوانند از تمامی جنبه‌های آموزشی مهارت‌های فردی مدیران بهره‌مند شوند.

این کارگاه‌های آموزشی که بنا بر استقبال زیاد و پیگیری سازمان‌های مشتری در سال 97 نیز با برگزاری 2 کارگاه ادامه یافته است در زمینه یکی از معروفترین و پرکاربردترین روش‌های شناخت افراد با سرفصل‌های تیپ‌شناسی شخصیت به روش MBTI  طراحی و اجرا می‌شوند.

از سرفصل‌های آموزشی این کارگاه می‌توان به  معرفی ۴ ترجیح دوگانه MBTI،‌ برون‌گرا (Extraversion) در مقابل درون‌گرا  (Introversion)، شناخت نکته‌های اصلی برای تعامل با برون‌گرایان و درون‌گرایان، چگونگی تعامل با افراد حسی و افراد شمی، فکری، افراد احساسی، قضاوتی و ادراکی و … اشاره کرد. این کارگاه آموزشی در بخش دوم با ارائه توصیه‌های CPP برای کاربرد اثربخش MBTI در مدیریت منابع انسانی و چندین سرفصل آموزشی دیگر، همراه خواهد بود.

اشتراک گذاری :