پرش به محتوای اصلی

حضور شرکت صنایع آذر آب در فهرست کاربران اتوماسیون اداری دیدگاه

شرکت صنایع آذر آب با هدف ایجاد تحول سازمانی به نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه و نرم افزارهای مدیریت فرآیندها مجهز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت صنایع آذر آب با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای مکاتبات دیدگاه همراه، مکاتبات5، سرویس‌های ارسال و دریافت ایمیل و BPMS همکاری خود با چارگون را آغاز کرده است.
نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه همراه از محصولات نوآورانه چارگون در پلتفرم موبایل است که قابلیت‌هایی از نسخه وب مکاتبات دیدگاه را در خود جای داده است.
این اپلیکشن موبایلی به مدیران و کاربران خود امکان استفاده از عملیات‌های پرکاربرد نرم‌افزار مکاتبات مانند مشاهده و ارجاع نامه‌ها، پاسخ‌دهی و ارجاع پیشنویس‌ها را می‌دهد.
کاربران مکاتبات دیدگاه همراه همچنین امکان تبدیل پیشنویس‌ها به نامه را دارند میتوانند پاسخ‌ها و ارجاع پیام‌ها را مشاهده و آن‌ها را به راحتی انجام دهند.
بدیهی است که برای بهره‌مندی از قابلیت‌های دیدگاه همراه باید در سازمان بهره‌بردار، سرور دیدگاه نصب باشد تا کاربران بتوانند از این اپلیکیشن موبایلی بهره ببرند.
در حال حاضر نسل جدید مکاتبات5 از مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه اتوماسیون اداری با قابلیت‌ها و مزیت‌های بیشتری در اختیار سازمان‌های مشتری قرار گرفته است.
شرکت صنایع آذر آب نیز با تجهیز ساختار اداری خود به نرم‌افزار مکاتبات 5 تلاش دارد تا از قابلیت‌های این نرم‌افزار در حذف کاغذ و سیستم سنتی مکاتبات، مکانیزه کردن گردش اداری نامه‌ها و مکاتبات، پیگیری و آرشیو نامه‌ها، اسناد و … برای روانی و تسهیل ساختار اداری خود بهره ‌ببرد.
استفاده هم‌زمان از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window)، عدم نیاز به آپدیت office، امکان تعامل و گفت‌و‌گو (chat) افراد با یکدیگر وcollaboration ،Drag and drop، افزایش کارکرد کیبورد و کیفیت تجربه کاربری بر میزان کارآمدی و تاثیرگذاری نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه ۵ افزوده و قابلیت‌های آن را نسبت به نسل قبلی به طور قابل توجهی، بهبود و توسعه داده است.
گفتنی است از سوی چارگون جناب آقای علی قاسم‌پور مدیریت این پروژه در شرکت صنایع آذر آب را برعهده دارد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.