پرش به محتوای اصلی

عملیاتی‌سازی میز خدمت الکترونیکی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی قم

تحقق میز خدمت دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی قم

مسئول اتوماسیون اداری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم گفت: میز خدمت الکترونیکی دانشگاه با عملیاتی‌سازی نرم‌افزار پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه، ‌راه‌اندازی می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مائده محمدزاده در گفت‌و‌گو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد:‌ بر اساس ابلاغیه دولت جهت راه‌اندازی میز خدمت الکترونیکی برای پاسخگویی به مخاطبین، دانشگاه علوم پزشکی قم به دلیل سابقه همکاری با چارگون، سامانه پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه را برای بهره‌برداری برگزیده است.
وی ادامه داد: آشنایی با قابلیت‌ها و کارکردهای این سامانه ما را به کاهش بین 70 تا 80د درصدی حضور مستقیم مراجعین به دانشگاه،‌ امیدوار کرده است.
مسئول اتوماسیون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم، خاطر نشان کرد: در حال حاضر طیف وسیعی از پزشکان،‌ اعضای هیات علمی،‌ دانشجوها، ‌بیماران و همراهانش برای انجام درخواست‌ها مختلف به دانشگاه مراجعه می‌کنند که امیدواریم با میز خدمت الکترونیکی از تعداد این مراجعات به طور چشمگیری، ‌کاسته شود.
به گفته وی، با راه‌اندازی این سامانه در وب‌سایت رسمی دانشگاه که از هفته آینده عملیاتی خواهد شد، مخاطبین می‌توانند نامه و درخواست خود را در دبیرخانه ثبت و تاییدیه ثبت آن در اتوماسیون دیدگاه را از طریق پیامک دریافت کنند.
محمدزاده یادآورشد: ایجاد تسهیل و تسریع امور مراجعین، افزایش رضایتمندی آنها،‌ تحقق زمینه دستیابی مراجعین به حقوق شهروندی در نظام اداری کشور و همچنین افزایش بهره‌وری دستگاه‌ها و نهادهای خدماتی و اجرایی با بهره‌مندی از میز خدمت الکترونیکی امکان‌پذیر است.
وی همچنین به دامنه نفوذ نرم‌افزارهای دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم، اشاره کرد و افزود: در حال حاضر نرم‌افزارهای جامع دیدگاه، بخش عمده‌ای از نیازهای اداری و مکاتباتی بیش از 3 هزار و 800 کاربر مجموعه را پوشش می‌دهند؛ ضمن اینکه 44 مدیر این مجموعه نیز از دیدگاه همراه بهره‌مندند.
وی افزود:‌ برخورداری از قابلیت‌ یکپارچگی و بستر مرتبط نرم‌افزارهای دیدگاه در اتوماسیون اداری مانند نرم‌افزارهای مکاتبات، کارها، جلسات و سرویس‌های دریافت و ارسال فکس، ‌ایمیل، ECE،LINK و همچنین اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه، تحول در ساختار اداری و مکاتباتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم را به همراه داشته است.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.