پرش به محتوای اصلی

ارائه جدیدترین محصولات اتوماسیون اداری دیدگاه در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

عملکرد مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در سازمان‌های مشتری

شرکت چارگون با معرفی محصولات جدید اتوماسیون اداری دیدگاه از جمله سامانه پیشخوان ارباب رجوع در دومین همایش بزرگ نظام اداری حضور یافت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، معرفی سامانه پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه در کنار اپلیکیشن‌های دیدگاه همراه و BPMS5 در دومین همایش نظام اداری کشور که روز دوشنبه در سالن اجلاس سران برگزار شد با استقبال بی‌نظیری از سوی مدعوین این همایش، همراه بود.
کارشناسان و مشاورین واحد فروش چارگون در گفت‌وگو با بازدیدکنندگان نمایشگاه، آخرین قابلیت‌های توسعه‌یافته در نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه و میزان تاثیرگذاری آنها در گردش آسان،‌ شفاف و دقیق امور اداری را تشریح کردند.
سامانه پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه به عنوان راهکاری برای کاهش بوروکراسی‌های اداری، حذف مراجعات حضوری به سازمان‌ها و نهادهای خدماتی، دولتی و خصوصی و تحقق طرح تکریم ارباب ‌رجوع مورد استقبال بسیاری از مدیران و کارشناسان قرار گرفته بود.
مجموعه اپلیکیشن‌های دیدگاه همراه به ویژه در حوزه مکاتبات نیز برای بازدیدکنندگان غرفه چارگون بسیار جذاب بود.
ویژگی‌های خلاقانه این محصول و ایجاد زمینه دسترسی آسان مدیران به کارتابل‌های اداری و انجام امور روزانه بدون نیاز به حضور در محل کار مورد توجه عموم بازدیدکنندگان قرارگرفته بود.
بنابراین گزارش روزبه بهرامی- مدیر واحد فروش چارگون به همراه خانم‌ها مونا اسماعیلی، سمیه داغستانی و آقای محمد زارعی روز گذشته در غرفه چارگون حضور داشتند تا تاثیرگذاری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه  در بهبود ارائه خدمات دولتی، استاندارد‌سازی مکاتبات و تحقق میز الکترونیک در دستگاه‌ها، ‌نهادها و مجموعه‌های خدماتی را برای مدعوین این همایش تشریح کنند.
گفتنی است؛ دومین همایش نظام اداری کشور روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت با حضور جمعی از مدیران از جمله معاون اداری و دبیر شورای عالی فضای مجازی با موضوع مدیران دبیرخانه‌ها، فناوری اطلاعات و نظام اداری، مالی و اسناد برگزار شد.

مطالب مرتبط

چارگون و نمایشگاه الکامپ
چارگون و نمایشگاه الکامپ

بدون شک الکامپ بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات در سطح کشور است که هر ساله برگزار می‌شود. اما با نگاهی به ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90
حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90

همایش روز جهانی کاربردپذیری روز پنج‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۰ با حمایت و حضور شرکت چارگون، در دانشگاه علم و فرهنگ ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.