شرکت چارگون با معرفی محصولات جدید اتوماسیون اداری دیدگاه از جمله سامانه پیشخوان ارباب رجوع در دومین همایش بزرگ نظام اداری حضور یافت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، معرفی سامانه پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه در کنار اپلیکیشن‌های دیدگاه همراه و BPMS5 در دومین همایش نظام اداری کشور که روز دوشنبه در سالن اجلاس سران برگزار شد با استقبال بی‌نظیری از سوی مدعوین این همایش، همراه بود.
کارشناسان و مشاورین واحد فروش چارگون در گفت‌وگو با بازدیدکنندگان نمایشگاه، آخرین قابلیت‌های توسعه‌یافته در نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه و میزان تاثیرگذاری آنها در گردش آسان،‌ شفاف و دقیق امور اداری را تشریح کردند.
سامانه پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه به عنوان راهکاری برای کاهش بوروکراسی‌های اداری، حذف مراجعات حضوری به سازمان‌ها و نهادهای خدماتی، دولتی و خصوصی و تحقق طرح تکریم ارباب ‌رجوع مورد استقبال بسیاری از مدیران و کارشناسان قرار گرفته بود.
مجموعه اپلیکیشن‌های دیدگاه همراه به ویژه در حوزه مکاتبات نیز برای بازدیدکنندگان غرفه چارگون بسیار جذاب بود.
ویژگی‌های خلاقانه این محصول و ایجاد زمینه دسترسی آسان مدیران به کارتابل‌های اداری و انجام امور روزانه بدون نیاز به حضور در محل کار مورد توجه عموم بازدیدکنندگان قرارگرفته بود.
بنابراین گزارش روزبه بهرامی- مدیر واحد فروش چارگون به همراه خانم‌ها مونا اسماعیلی، سمیه داغستانی و آقای محمد زارعی روز گذشته در غرفه چارگون حضور داشتند تا تاثیرگذاری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه  در بهبود ارائه خدمات دولتی، استاندارد‌سازی مکاتبات و تحقق میز الکترونیک در دستگاه‌ها، ‌نهادها و مجموعه‌های خدماتی را برای مدعوین این همایش تشریح کنند.
گفتنی است؛ دومین همایش نظام اداری کشور روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت با حضور جمعی از مدیران از جمله معاون اداری و دبیر شورای عالی فضای مجازی با موضوع مدیران دبیرخانه‌ها، فناوری اطلاعات و نظام اداری، مالی و اسناد برگزار شد.

اشتراک گذاری :